Adrian Cyronek w kosmicznej formie!

168668376_3649668388476606_7431679192657674673_n
Siberian Power Show to świetne zawody IFBB Elite Pro. Adrian szykował się od kilkunastu tygodni pod okiem Adama Rębisia. Wypracowali niesamowitą formę, a start już jutro.
Czas czytania: 2 min

Siberian Power Show to świetne zawody IFBB Elite Pro. Adrian szykował się od kilkunastu tygodni pod okiem Adama Rębisia. Wypracowali niesamowitą formę, a start już jutro.

“Waga zrobiona, czas jeszcze lekko wypełnić, podsuszyć i już za kilkanaście godzin start na scenie Siberian Power Show. Dzięki wszystkim za masę wiadomości, czuć od Was duże wsparcie i bardzo mi to pomaga. Czas na zabawę.” – Napisał Adrian na swoich mediach społecznościowych.

Adrian oprócz tego, że jest bardzo utytułowanym już zawodnikiem to również świetnym trenerem. To z nim współpracuje min. Natalia Czajkowska – Mistrzyni Świata bikini fitness.

Po relacjach dostępnych w internecie widać dużą grupę publiczności. Nie widać ludzi w maseczkach oraz dystansu społecznego. Czyli bardzo miły przejaw normalności. W Polskich mediach nie wiele słychać o tym co dzieje się podczas pandemii w Rosji, ale jak widać życie się toczy w miarę normalnie.

W Polsce wiele imprez stoi pod dużym znakiem zapytania gdyż działania naszego rządu są nieprzewidywalne, a zmiany w rozporządzeniach często wprowadzane późnym wieczorem lub nawet w nocy jak w jakiejś konspiracji przed społeczeństwem. Nie wiemy czego możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach, a do Mistrzostw Polski pozostało już niewiele czasu.

Polecamy także:

Artur Cichecki

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju