Adrianna Kalisz

Wieloletnia redaktorka branży fitness, instruktor i trener personalny, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku europeistyki. Promotorka trzeźwego i naturalnego podejścia do sportu oraz baczny obserwator (a czasem krytyk) świata fitness.

Branże poznała od podszewki. Pierwsze kroki jako instruktor postawiła w wieku 15tu lat, a kolejne lata pracy i rozwoju osobistego dały jej możliwość zgłębiania branży także od strony menagerskiej, czy piarowej.

Redaktor z ogromnym dystansem i umiejętnością egzystowania zarówno w branży, jak i patrzenia na nią zupełnie z boku. Nie lubi określenia „influencerka” i nie chce wpisywać się swoją osobą w ów kanon.

Social media traktuje jako formę uproszczonej wersji bloga, gdzie stara się przekazywać treści wyższej wartości. Nigdy nie idzie za tłumem – prędzej zawsze pod prąd. Tym samym jej Instagram przedstawia zupełnie odmienną od większości odsłonę.

Zawsze stawia na prawdę i naturalność – mówi wprost o tym, o czym wielu boi się powiedzieć. Wyróżnia ją ogromny profesjonalizm w każdej dziedzinie pracy, a także ogromna otwartość na świat i ludzi.

Moje Artykuły

Czas czytania: < 1 min Kto nie lubi placków niech pierwszy rzuci kamieniem. …

Czas czytania: 3 min Zdawać by się mogło, że nie jest niczym dziwnym, …

Czas czytania: 4 min Ileż to razy w przypadku sportowców, osób aktywnych, czy …

Czas czytania: 3 min Porażka. Ile to razy w swoim życiu czujemy, że …