Akop Szostak i Radek Słodkiewicz zawalczą w Oktagonie podczas EFM SHOW

EFM_788x444px
Czas czytania: 2 min

źródło: materiały prasowe

10 kwietna odbędzie się Gala federacji EFM SHOW. W formule Super Fight zmierzą się ze sobą Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz.

Radosław Słodkiewicz – ten, który w MMA ma wiele do udowodnienia

Radosław Słodkiewicz to ikona polskiej kulturystyki. W 1992 roku w wieku szesnastu lat zadebiutował na scenie kulturystycznej. Jego największym sukcesem jest trzecie miejsce na mistrzostwach świata w Bahrajnie w 2008 roku w bodybuildingu. Słodkiewicz ma już za sobą przygodę z MMA, w 2019 roku podpisał kontrakt z federacją FFF. W debiucie przegrał z Krystianem Pudzianowskim. Teraz wraca do oktagonu jako zawodnik lepiej przygotowany i dużo bardziej świadomy.

Powraca po kontuzji, chce wygranej

W jego żyłach płynie ormiańska i rosyjska krew. Kontuzja ręki spowodowała, że nie mógł się bić prawie dwa lata. Teraz rwie się do klatki. Chętni do zatrudnienia go ustawiali się w kolejce, było w niej też FAME MMA, ale on wybrał EFM SHOW. W MMA zadebiutował w 2015 roku podpisując kontrakt z Federacją FEN. Trzy lata później podpisał kontrakt z KSW, w ramach którego rozegrał dwie walki.

EFM Show to nowe MMA

Dwaj fighterzy to gwiazdy formuły Super Fight Gali EFM SHOW, która będzie miała miejsce już 10 kwietnia 2021 roku. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W głównej walce wieczoru dojdzie do rywalizacji Michała Pasternaka i Macieja Różańskiego. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku. Pozostałe walki odbędą się w formule MMA.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Uczestnikiem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 10 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Polecamy także:

Ewa Chodakowska ze specjalną nagrodą Przedsiębiorcy Roku – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

A gdyby tak trochę pokory…

Czas czytania: 3 min Zdawać by się mogło, że nie jest niczym dziwnym, iż człowiek ze swej natury lubi być chwalony, doceniany i podziwiany. Bez względu na branżę, w

Udręka to niesłychana, kiedy bolą nas kolana…

Czas czytania: 4 min Ileż to razy w przypadku sportowców, osób aktywnych, czy nawet niespecjalnie usportowionych ludzi można usłyszeć: bolą mnie kolana. Staw kolanowy w ludzkim organizmie jest niewątpliwie

Głowa to podstawa!

Czas czytania: 3 min Kiedy trenujemy, czynnie uprawiamy sport i po prostu dbamy o swój wygląd i muskulaturę, często martwimy się o przysłowiowe spadki mięśniowe, kontuzje, czy ewentualnie serce.