Branża fitness szuka pracowników. Coraz więcej ogłoszeń ze sprzętem?

Praca i sprzęt fitness
Branża fitness zostanie otworzona 28 maja czyli już za kilka dni. Mamy nadzieję, że sytuacja z kolejnym zamknięciem się już nie powtórzy choć słysząc narrację ministra zdrowia i ekspertów prowadzi zupełnie do innych wniosków. Nie chcemy wróżyć czarnych scenariuszy, ale radzimy przygotować się na ewentualność wystąpienia czwartej fali i zabezpieczenie swoich biznesów oraz dostosowanie ich do obecnej, chorej w naszym mniemaniu sytuacji.
Czas czytania: 2 min


Branża fitness zostanie otworzona 28 maja czyli już za kilka dni. Mamy nadzieję, że sytuacja z kolejnym zamknięciem się już nie powtórzy choć słysząc narrację ministra zdrowia i ekspertów prowadzi zupełnie do innych wniosków.  Nie chcemy wróżyć czarnych scenariuszy, ale radzimy przygotować się na ewentualność wystąpienia czwartej fali i zabezpieczenie swoich biznesów oraz dostosowanie ich do obecnej, chorej w naszym mniemaniu sytuacji.

Branża fitness szuka pracowników?

Wiele siłowni zostało zmuszonych do zwolnienia swoich pracowników, jeśli nie wszystkich to sporej części. Trenerzy oraz instruktorzy również nie mogąc dalej czekać na decyzje rządu o otwarciu branży postanowili szukać pracy w innych branżach. Teraz kluby fitness muszą zebrać ponownie zespoły do pracy, a trenerzy porzucić swoje tymczasowe zajęcie. Część trenerów już nie wróci do dawnej pracy bojąc się kolejnych lockdownów i jest to całkowicie zrozumiałe. Niektórzy z nich przestawili się na pracę online i jak się okazuje zarabiają lepiej niż w pracy stacjonarnej. Nie wszyscy jednak lubią pracować online i nie wyobrażają sobie nie mieć fizycznego kontaktu ze swoimi podopiecznymi.

W sieci pojawia się coraz więcej ogłoszeń dotyczących zatrudnienia trenerów personalnych, instruktorów siłowni, instruktorów zajęć grupowych. Nie brakuje również ofert studiów treningu personalnego o podnajęciu powierzchni dla trenerów. Uważamy, że studia butikowe będą teraz przeżywały prawdziwy rozkwit i widać, że coraz więcej ludzi w nie inwestuje.

Jesteś pracodawcą i szukasz pracowników do swojej firmy?

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem postanowiliśmy umożliwić zamieszczanie bezpłatnych ogłoszeń w naszym portalu pod adresem www.praca.megaforma.pl

Dzięki temu, że portal skierowany jest wyłącznie do branży fitness promocja takich artykułów jak ten i posty sponsorowane pomogą dotrzeć do zainteresowanych osób. Wierzymy, że dzięki temu nasza platforma będzie oferować największą wartość w branży fitness i przyczyni się do jej rozwoju.

Kolejne siłownie ogłaszają upadłość?

Widzieliśmy, że wiele obiektów nie przetrwało próby czasu i właściciele decydowali się na zamknięcie swoich biznesów. To trudne decyzje, ale podjęte szybko mogą uchronić wiele osób przed totalnym bankructwem bądź dużym zadłużeniem, które w porę można zminimalizować i szybciej wrócić na właściwy tor.  Siłownie wysprzedają sprzęt oraz maszyny cardio w atrakcyjnych cenach.

W czasach gdy siłownie były zamknięte wiele osób wyposażyło swoje mieszkania, domy i garaże w sprzęt potrzebny do ćwiczeń. Zainteresowanie ogłoszeniami ze sprzętem poszybowało w górę, a ceny nowych urządzeń szybko wzrosły. Jeśli tak jak przewidujemy i niestety dojdzie do czwartej fali ta sytuacja się powtórzy i osoby ćwiczące nadal będą poszukiwać sprzętu, a kolejne siłownie będą zmuszone wystawić go na sprzedaż.

Dla niektórych to doskonała sytuacja do inwestycji gdyż mogą przejąć siłownię w korzystnej cenie lub nabyć sprzęt. Chcemy aby oprócz takich serwisów jak allegro czy olx branża fitness miała swoje miejsce na takie ogłoszenia i docierała tylko do osób zainteresowanych i skupionych wokół branży fitness. Może to zrodzić ciekawe możliwości współpracy i pozyskanie nowych partnerów biznesowych.

Jeśli chcesz sprzedać sprzęt ze swojej siłowni, zajmujesz się sprzedażą, bądź jesteś producentem sprzętu fitness możesz go bezpłatnie wystawić w naszym portalu pod adresem www.ogloszenia.megaforma.pDlaczego warto zainteresować się tym tematem?


Kilka razy w miesiącu będziemy wybierać atrakcyjne ogłoszenia i promować je w naszych kanałach. W ramach nowych funkcji naszego portalu będziemy również wybierać osoby z tych działów i przeprowadzać z nimi wywiady tym samym pokazując ich ofertę. Dla nas to bardzo ciekawe tematy, a portal skierowany głównie do konsumentów będzie bardzo dobrym nośnikiem treści. Skorzystają na tym zarówno osoby z działu biznes jak i nasi czytelnicy, którzy poszukują ciekawych ofert. Dla producentów będziemy również przeprowadzać testy sprzętów i kręcić relację co będzie umieszczane na nasz kanał youtube, który w najbliższym czasie będzie wyposażony w wiele wartościowych treści od dietetyków, trenerów i ekspertów branżowych.

Przypominamy, że jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę i możecie pisać do nas na redakcja@megaforma.p


Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju