Daria Lis rozstała się z Michałem. Z kim zostanie pies?

139993810_422994549121068_8430108533354055661_n
"Osobno możemy wiele, ale razem możemy wszystko" - napisał Michał na swoim profilu.
Czas czytania: < 1 min

W czerwcu 2020 roku obchodzili drugą rocznicę ślubu. Związek był pełen nadziei i planów na przyszłość. “Osobno możemy wiele, ale razem możemy wszystko” – napisał Michał na swoim profilu.

Internauci zwrócili uwagę na stories jakie w ostatnim czasie pojawiało się u Darii i Michała. Wcześniej wiele rzeczy robili wspólnie natomiast od niedawna nie było widać ich razem w social media. Na Darii profilu zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia, a gdy pojawiły się informacje o zamieszkaniu w Warszawie ludzie zaczęli zadawać pytania. Michał pokazał remontowane mieszkanie w Katowicach i wtedy fani nie mieli już żadnych wątpliwości. Daria postanowiła uprzedzić kolejną serię pytań by uniknąć niedomówień i opublikowała na swoim stories informację o tym, że związek się zakończył i przeprowadziła się do Warszawy.Powstaje wiele pytań jednak głównym punktem jest Pako. To ich wspólny pies buldog francuski, który niewątpliwie jest przywiązany do obojga właścicieli.

Z kim zostaje pies?

Na ten moment wiemy tylko, że pies przebywa na czas przeprowadzki u rodziców Darii Lis. Czy sytuacja z kim zostanie pies jest całkowicie wyjaśniona? Czas pokaże. Niewątpliwie jest to szokująca informacja dla świata fitness gdyż małżonkowie mając wspólną pasję wyglądali na dobrze dopasowanych do siebie. Życie pisze różne scenariusze i wszystko może się jeszcze zmienić. Mamy nadzieję na szczęśliwe zakończenie dla obojga.Polecamy również:

https://megaforma.zakupstrone.pl/natalia-czajkowska-zrobila-sobie-operacje-biustu-ma-dopiero-21-lat/

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty