Deynn i Majewski dołączyli do zespołu PoTreningu. Klienci wpadli w szał!

Deynn i Majewski potreningu
Portal PoTreningu zaktualizował swoje zdjęcie w tle na którym pojawili się Deynn i Majewski oznajmiając, że właśnie dołączyli do teamu. Fani obserwujący stronę natychmiast się pożegnali.
Czas czytania: 3 min

Portal PoTreningu zaktualizował swoje zdjęcie w tle na którym pojawili się Deynn i Majewski oznajmiając, że właśnie dołączyli do teamu. Fani obserwujący stronę natychmiast się pożegnali.

Deynn i Majweski w ogniu krytyki?

Wydawać by się mogło, że para, która posiada tylu obserwujących na swoich profilach będzie dobrze odebrana jako nowy członek zespołu popularnego portalu. Jak się okazuje nie do końca. Czytając komentarze widzimy, że fani PoTreningu nie byli zadowoleni, a część zadeklarowała się, że już nie będzie obserwować ich profilu.

Przeczytajmy klika komentarzy:
“Oni się nadają na to żeby reklamować chyba tylko głupotę”

“No niby to nie lotnisko, ale mimo wszystko się pożegnamy.”

“Ale dno… Unlike… Czy wy jesteście normalni, żeby jakieś gwiazdki zatrudniać, a nie profesjonalistów?”

“no to ładnie zakpiliście , pa”

“Dziekuje, do widzenia.Unfollow.”

“Deynn promuję się na fit, a robiła liposukcję brzucha. Przykre, ale innym zaraz będzie wciskanie, że dietą i ćwiczeniami zrobi się takie ciało.”

“Brawo dla działu marketingu🤣 strzał w kolano”

“Dobranoc. 👋Z przyjemnością będę patrzył jak łapki lecą w dół.”

“A to stąd te dwukrotne podwyżki cen”

“Przykra sprawa i to w poniedziałek”

“Ja juz podziekuje za wasze plany I dietetykow, umiesz liczyc licz na siebie, stare powiedzenie 🙂 bo nikt nie zna tak doskonale mojego organizmu jak ja sama..3 jabłka na sniadanie, dzięki ale.wiecej nie skorzystam z waszych usług!!!”

“Z przyjemnością informuje, że straciliście klientów”

“Gdybyscie przyjrzeli się im oraz niektórym firmom, działalnościom,ktore zaczęły sygnować się tymi osobami, szybko zrozumielibyście, że tak jak piszą tutaj wasi już, niestety- ex- fani – to strzał w kolano i raczej ANTYmarketing. Już faktycznie nie wspominam, że dla nikogo ich „wiedza” a raczej jej brak – nie jest autorytetem , i ci samozwańczy celebryci są skazani na porażkę, ale to w jaki sposób się wypowiadają, co w ogóle mają do powiedzenia- nie świadczy o nich najlepiej, zakładam, że komentujący widzieli kilka „perełek” ,i cóż? Na pewno popyt na głupotę jest, ale nikt tego nie spodziewał się na Waszej stronie, pozdrawiam”

“Żarty sobie róbcie… Dużo straciliście w oczach klientów zatrudnajac tych pajacować.. Jak i cała marka SFD, przykre”

Czym sobie zasłużyli na taką reakcję? Być może w głowach internautów tkwi jeszcze stara sprawa związana ze sporem między siostrami Deynn i Klaudią. Wtedy Klaudia opublikowała wiadomości od Deynn gdzie pokazała jaka jest w życiu prywatnym oraz jaki ma stosunek do córki Natalki. Wmieszał się w sytuację również Daniel Majewski z czego wyniknęła później wielka afera komentowana min. przez Ewę Chodakowską, Boxdela, Fit Lovers, Serfin czy Mateusz Sypiński.

Wtedy od pary odwróciło się spore grono odbiorców, ale również firmy zerwały współpracę i przeprosiły swoich fanów za niedogodności.

Dzisiaj jednak z tego co widać nie narzekają na brak propozycji biznesowych, a Deynn to jedna z najliczniej obstawionych celebrytek branży fitness jeśli chodzi o współpracę.

Czy to również kryzys wizerunkowy dla portalu PoTreningu i marki SFD czy jednak po chwili temat ucichnie i zyski będą większe niż straty?

Artur Cichecki

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty