Dziki trener mówi o tym jako jeden z nielicznych. Gdzie jest reszta?

dziki-trener-bodzioch-1200x900-1-p28s41qkanmxx3dacktivl3bmndoe7qlch09fe1fr4
"W 4 województwach na wolnym powietrzu ludzie powinni móc już ściągnąć maski..."
Czas czytania: 2 min

“W 4 województwach na wolnym powietrzu ludzie powinni móc już ściągnąć maski…”Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że “fit influencerzy” nie zabierają głosu w ważnych sprawach czy to związanych typowo z branżą fitness i zachęcaniem ludzi do powrotów do klubów jak również odnośnie kwestii absurdów, które płyną ze strony rządu.

Jednym z nielicznych osób, które mają bardzo duże zasięgi, a profil tego człowieka jest chyba jednym z najszybciej rozwijających się w Polsce jest właśnie DZIKI TRENER.

Porusza na swoich kanałach bieżące wydarzenia i choć ma bardzo specyficzną formę przekazu treści, która nie wszystkim może się podobać to jednak potrafi wyciągać bardzo trafne wnioski. Patrząc po komentarzach i ilości udostępnień jego materiałów setki tysięcy ludzi się z nim zgadzają.

W poniższym materiale pokazuje ustalenia rządu co do podziału na strefy i uświadamia ludzi, że ten sam rząd, który je ustalił nie stosuje się do nich. W momencie kiedy większość kraju mieści się w strefie żółtej, a kilka rejonów nawet w strefie zielonej mamy w Polsce czarną strefę. Przez niektórych ten stan komentowany jest zamiennym twierdzeniem “jesteśmy w czarnej dupie – nie w czarnej strefie”. Dla nas jak najbardziej trafne określenie.

Posłuchajcie sami:

Koniec kwarantanny – Dziki Trener

Z głośniejszych nazwisk ostatnio głos zabrali również Deynn i Majewski. Wspierają akcję otwarcia klubów fitness i również często nie zgadzają się z panującym stanem.

Takie głosy są bardzo ważne i potrzebne bez względu na sympatię do poszczególnych osób. Najważniejsze jest aby jak najwięcej ludzi wyrażało swój sprzeciw głośno i wyraźnie.

Liczymy na to, że więcej osób z dużymi zasięgami wesprze branże fitness, którą to również reprezentują i Wy jako fani tych osób również dajcie im znać w komentarzach, że wypadało by coś w tym kierunku zrobić. Media bardzo źle przedstawiają obecnie kluby fitness i bez żadnych dowodów powielają informacje, które mówią o wysokim prawdopodobieństwie zakażenia na siłowniach, a badania pokazują, że tak nie jest.

Co więcej najnowsze badania pokazują, że w klubach fitness jest niemal najniższe ryzyko zakażenia! Mówią to sami lekarze.

Świat influencerów rządzi się swoimi prawami i nie zawsze wygląda tak pięknie w rzeczywistości na na instagramowych obrazkach. O tym można było się przekonać w marcu kiedy to jedna z internetowych gwiazdek chwaliła się drogim i luksusowym życiem, dostając porshe na walentynki, a później prosiła ludzi o wsparcie bo została w czasie pandemii bez pracy, z kredytami i opłatami. To mocno skomentował właśnie Dziki Trener.
Jeśli przegapiliście to załączamy ten film poniżej.

CHWALIŁA SIĘ PORSCHE, A TERAZ PROSI O WSPARCIE FINANSOWE


Tylko razem możemy przezwyciężyć takie trudne sytuacje i mamy prawo do wyrażania głośnego sprzeciwu. Korzystajmy z tego przywileju bo nie wiemy jak długo jeszcze będzie nam dany.

Przeczytaj również:
Artur Cichecki

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju