EFM Challenge Show – kto wygra 100 000zł? Mamy swoje typy…

Różański EFM CHALLENGE SHOW
Czas czytania: 3 min

Mała Ania, Alan Andersz, Pasut z Abstrachuje oraz Jongmen w oktagonie? EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji, prezentuje 4-odcinkowy program rozrywkowy z udziałem tych właśnie celebrytów. Są oni kapitanami drużyn i rywalizują o 100 000 złotych w YouTubowym formacie popularnych challenge’y! To przygotowanie pod Galę EFM SHOW, która odbędzie się 9 kwietnia.

źródło: artykuł partnerski

Finał rywalizacji walki o 100 000 zł zobaczycie w systemie pay per view na stronie  www.efmshow.com już 9 kwietnia od godziny 18.00

Zobaczcie premierę 2# odcinka EFM CHALLENGE SHOW

Freak fighty i mieszanie świata influencerów z MMA przeżywa w Polsce prawdziwy „boom”. Znanych debiutantów w sztukach walki zaprezentuje również EFM SHOW. Zasady są proste. Organizowana 9 kwietnia Gala będzie punktem kulminacyjnym zmagań, które toczą się aktualnie w przestrzeni Youtube’a. Cztery drużyny, dwunastu zawodników i czterech kapitanów znanych z pierwszych stron gazet – takiej rywalizacji jeszcze nie było.

Czterema zespołami złożonymi z dwunastu fighterów MMA opiekować się będą kapitanowie. W ich gronie znaleźli się:

– Robert Pasut – 1/3 Abstrachuje, 34-latek, który wziął się za zarządzanie jednym z najważniejszych kanałów na YouTube w Polsce. Słynie z ekstremalnych challengów. Jego ekipa może być więc pewna, że przygotuje ją na wszystko!

– Alan Andersz – ciągle ma łatkę młodego i zdolnego, ale swoje w show biznesie już przeszedł. Doświadczenie plus świetna gra aktorska – jego podopieczni z pewnością będą wyróżniać się w oktagonie!

– Jongmen – nawija szybciej niż całe polskie podwórko rapowe. Coś czujemy, że w bitwie na słowa jego podopieczni nie będą mieli sobie równych. Karierę zaczął krążkiem „Pierwsze uderzenie”. To ono może być najważniejsze w każdej walce jego zespołu!

– Mała Ania – jest mała, ale jak ci przywali, to się zdziwisz. To najlepsza wizytówka ostatniej kapitan EFM SHOW. Jeśli jej grupa będzie walczyć tak skutecznie jak ona wywalczyła sobie miejsce w polskim show biznesie, jesteśmy spokojni, że emocji zapewni wiele!

To ich podopieczni-sportowcy biorą udział w challengach w ramach EFM CHALLENGE SHOW. Za każdy wygrany zdobywają punkty, które…

… przybliżą ich do wygrania 100 000 złotych

Walka opiera się na sile czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Podczas czterech odcinków YouTube’owej rywalizacji współcześni wojownicy pod protekcją czterech kapitanów poprawiają swoje wyniki i przygotują się do Gali EFM SHOW, która odbędzie się 9 kwietnia.

Wyzwania sprawdzają, który z nich jest najlepszy. Będą musieli zmierzyć się z wodą, siłą tornada, ognistą pięścią i sprawić, że ziemia im lekką będzie. Ich radość, trudności i drogę do nabrania pewności siebie śledźcie na YouTube EFM SHOW pod nazwą EFM CHALLENGE SHOW. 

W każdym odcinku zwycięski team otrzymuje punkty do ogólnej klasyfikacji. Dodatkowo, w social mediach prowadzone jest oddzielne głosowanie publiczności. Dzięki niemu zwycięski team będzie mógł zdobyć dodatkowe punkty. Głosowanie dostępne jest na  Instagramie.

Finał rywalizacji odbędzie się na gali zarówno w formule walk na MMA, jak i finałowych challenge pomiędzy kapitanami drużyn. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia i transmitowane będzie w systemie PPV. Zwycięska walka zawodnika to dodatkowe punkty dla zespołu. Te zdobyć będą mogli również… kapitanowie. O co rywalizują teamy? Zwycięzcy otrzymają 100 000 zł do podziału!

Jak przebiegają walki? Sprawdźcie Youtube EFM SHOW CHALLENGE

1 odcinek EFM CHALLENGE SHOW

Gala EFM Show 9 kwietnia tylko w PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.com i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Czym jest EFM SHOW?

Czym jest EFM SHOW?

EFM SHOW to gala sportowa MMA, która odbędzie się 9 kwietnia w systemie PPV. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W formule MMA w zestawieniu Super Fight zmierzą się ze sobą giganci sportu – Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz. Main eventem będzie natomiast starcie Michał Pasternak vs Maciej Różański. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Cage Box, czyli walki w najmniejszym ringu  na świecie do upadłego.

Więcej na stronie www.efmshow.com.

Polecamy także

Szostak i Słodkiewicz podjęli rękawicę EFM SHOW. Zawodnicy zmierzą się na Gali – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju