Nasi Eksperci:

Pasjonatka branży fitness z ponad 10 letnim doświadczeniem. 

Manager, Dyrektor do spraw rozwoju branży fitness. Pracowała dla dużych operatorów: Jatomi Fitness, CityFit w ponad 20 klubach w Polsce od standardu low cost po premium. 

Organizator profesjonalnych eventów dla branży fitness. Stworzyła redakcje IC Media zarządzając i odpowiadając za wizję i rozwój portali w różnych branżach.

Nazywam się Artur Cichecki. Ekspert portalu, który będzie przekazywał Wam wiedzę o tym co się dzieje za kulisami branży fitness. Pasjonat z mnóstwem pomysłów. dążący do rozwoju na różnych płaszczyznach życia.

Od kilkunastu lat uczy klientów jak ćwiczyć i zdrowo jeść. Jego klientami są zazwyczaj ludzie, którzy nie mają czasu zająć się sobą. Kierowcy, osoby prowadzące działalność gospodarczą, ludzie, którzy dużo pracują próbując jeszcze pogodzić z tym wszystkim obowiązki domowe. Jest wiele osób, które mają dość obecnego stanu i chcą zacząć trenować oraz lepiej się odżywiać, ale nie wiedzą jak zacząć.

Wieloletnia redaktorka branży fitness, instruktor i trener personalny, absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku europeistyki. Promotorka trzeźwego i naturalnego podejścia do sportu oraz baczny obserwator (a czasem krytyk) świata fitness.

Branże poznała od podszewki. Pierwsze kroki jako instruktor postawiła w wieku 15tu lat, a kolejne lata pracy i rozwoju osobistego dały jej możliwość zgłębiania branży także od strony menagerskiej, czy piarowej.

Trener z misją oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem indywidualnym na każdym poziomie zaawansowania. Czynny zawodnik sportów sylwetkowych oraz doradca ds. żywienia i suplementacji. Pomaga ludziom rozwiązywać ich problemy i uczy jak stać się lepszą wersją siebie. W wolnym czasie stale powiększa swoją wiedzę z zakresu fizjologii, biochemii, psychologii oraz biomechaniki ruchu w oparciu o najnowsze badania a następnie weryfikuje ich skuteczność w praktyce. Hobbystycznie pasjonat mieszanych sztuk walki i gotowania.

Magister fizjoterapii, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wykładowca mentor ProFi Fitness School. Prelegent na kongresach fitness Eu4ia (2014, 2015, 2016 i 2017), Body&Mind (2016), Body Life (2017), IFM (2017). Autor licznych publikacji dotyczących fitnessu, zdrowego trybu życia i treningów. Współpracuje m.in. z czasopismem Trainer oraz fitness.wp.pl. Trener personalny od 2001 roku. Szkoleniowiec od 2010.

Absolwent Szkoły o profilu piłkarskim im. Jana Pawła II w Lublinie, jak również medycznego studium zawodowego na kierunku Technik masażysta z elementami fizjoterapii.

Trener personalny z licznymi certyfikatami międzynarodowymi szkolony pod okiem takich osób jak Jakub Mauricz czy Łukasz Raróg.

Czynny zawodnik MMA oraz BJJ – ćwierć finalista Pucharu Polski BJJ NOGI.

Trener personalny, terapeuta ruchowy, ukończył fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Instruktor SFG2, SFL, SFB, DNS, FS, prelegent oraz uczestnik licznych szkoleń zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Prowadzi warsztaty oraz wykłady. Zakochany jest w kettlach, zdrowym ruchu i gotowaniu. 1o lat temu przeprowadził pierwszy trening personalny i od tamtej pory czynnie działa oraz motywuje ludzi na Lubelszczyźnie do ćwiczeń.

Pasjonatka sportu, a w szczególności zajęć grupowych, instruktor fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem, trener personalny, specjalista ćwiczeń siłowych, szkoleniowiec i ekspert branżowy. Prowadzi wszelkie zajęcia grupowe – od pilates, zdrowego kręgosłupa, aż po indor cycling czy trampoliny. Instruktor Les Mills® CXWORX, GRIT, Sh’bam, Bodyjam, Bodybalance, Bodypump, a także Advanced Instructor Bodycombat, akredytowany instruktor REPs Polska (EQ Level 4). Master Trener i współautorka programu MyOver40, uczestniczka wielu szkoleń i debat, autorka artykułów branżowych. 

Daisy jest pasjonatką zdrowego stylu życia, studentką dietetyki oraz zawodniczką bikini fitness, która od zawsze interesowała się właściwym odżywianiem. Jako trenerka personalna specjalizuje się w kształtowaniu kobiecej sylwetki. Osoba wiecznie uśmiechnięta, która dookoła zaraża swoją pozytywną energią. Cały czas się rozwija uczestnicząc w szkoleniach czy spotkaniach, uwielbia czytać książki oraz wszelkiego rodzaju materiały naukowe z zakresu dietetyki. Zdobytą wiedzę potrafi doskonale wykorzystać w praktyce jak również przekazywać ją innym. 

 
 

Diana Dudziak – ur. 1984 r. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, gdzie zdobyła również stopień naukowy doktora z zakresu nauk o kulturze fizycznej. Trenerka personalna, instruktorka fitness, gimnastyki korekcyjnej, pływania, kinezygerontoprofilaktyki, piłki nożnej oraz karate. Zawodniczka sportów sylwetkowych federacji IFBB z licznymi sukcesami na arenie polskiej, europejskiej i światowej. Wykładowca i szkoleniowiec. Pasjonatka sportów siłowych, przygotowująca zawodników do startów w zawodach sylwetkowych. Prowadziła badania naukowe z zakresu wpływu aktywności fizycznej na zdrowie kobiet ciężarnych oraz płodu. 

Izabela Ślęzak-Walczybok – Mgr fizjoterapii, Dyplomowana Fizjoterapeutka Uroginekologiczna. Praktykujący Instruktor fitness z 21 letnim stażem, Specjalista treningu kobiet w ciąży i po porodzie, Trener personalny kobiet. Pomysłodawczyni projektu FitFemina – Fizjoterapia i Trening Kobiet, organizatorka warsztatów edukacyjnych dla kobiet „Fizjoterapia w połogu” oraz „ Zdrowa mama po porodzie”.

Kierownik Działu Dietetycznego Dailyfruits Dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne zdobywała na wielu warszawskich i olsztyńskich oddziałach szpitalnych.

Od 5 roku życia związana z tańcem, od 5 lat instruktorka fitness, a później również trener personalny. Jej pasją jest taniec, gra na fortepianie i sport. Uwielbia pracę z ludźmi. Uważa, że aby spełniać się zawodowo, należy robić to, co się kocha. Oprócz wspomnianych wcześniej pasji, kocha również słodycze. Aby postawić na kompromis ze zdrowym jedzeniem często eksperymentuje w kuchni szukając wartościowych i równie smacznych zamienników.

Na portalu będzie się dzielić pomysłami na fitprzekąski

Na co dzień prowadzę swoich podopiecznych w jednym z łódzkich klubów fitness. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i w podnoszeniu ciężarów. 
Uważam, że trening personalny to nie tylko 60 minut podczas, których pracuje z podopiecznym nad jego celami związanymi z aktywnością fizyczną. To czas, w którym każdy mój gość ma: dobrze się bawić, odpocząć psychicznie i każdorazowo pokonywać siebie. 
Jako trener chce zarażać swoich podopiecznych aktywnością fizyczną, tak by sport stawał się częścią życia jak największej ilości osób. Mam podopiecznym, którzy biegają maratony, chudną, pokonują triathlony i biegi przeszkodowe. A przy tym chcą robić to przy mojej pomocy. 

Już wkrótce odsłonimy karty

Nasz zespół