91255888_2877318235637679_996779274230824960_n
Czas czytania: 3 min

Dziś na facebooku na oficjalnej stronie EU4YA pojawiło się nagranie, w którym organizatorzy poinformowali odbiorców, że tegoroczna EU4YA odbędzie się online.

Jako portal wspieramy wszystkich organizatorów wydarzeń branżowych, którzy znaleźli się w tym roku w trudnej sytuacji. Zachęcamy Was do wsparcia i zaufania. To trudny moment, podczas którego wszyscy powinniśmy trzymać się razem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie które co roku zrzesza całą masę pasjonatów, nawet przeprowadzone olnine będzie niesamowitym przeżyciem. Zachęcamy do zakupu biletów i uczestnictwa.

Na stronie organizatora znajduje się następująca informacja:

” Kochani,

to okres trudnych decyzji, i jak bardzo nie byłyby one w sprzeczności do naszych planów, z przeciwnościami losu nie możemy teraz dyskutować. Nasza decyzja na ten moment nie może być inna, dłużej też nie możemy zostawiać Was bez odpowiedzi „co z tegoroczną EU4YA?” – XIV edycja Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA by tiguar nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Nie odbędzie się także w tym roku. Już teraz ogłaszamy jednak NOWY TERMIN KONWENCJI – spotkamy się w 2021 roku w Hali EXPO w Łodzi w dniach 14-16 maja.

Z tego miejsca chcielibyśmy przede wszystkim podziękować naszym partnerom, wystawcom, sponsorom oraz w szczególności naszym niezastąpionym partnerom merytorycznym – szkołom, które już od zeszłego roku razem z nami pracowały na to, aby zagwarantować Wam najwyższy poziom edukacji, a także po prostu świetnie spędzonego czasu podczas naszego corocznego – aż do dzisiaj… – święta fitness. Głęboko jednak wierzymy, że praca, którą włożyliśmy w przygotowanie tegorocznej edycji, wróci do nas i do Was z nawiązką w edycji EU4YA by tiguar 2021, a my dzięki wszystkim środkom ostrożności mającym na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa, nie powtórzymy losu krajów, w których sytuacja jest teraz dramatyczna.

Wierzymy także, że Waszym naturalnym, spontanicznym odruchem, będzie zostanie z nami. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność i będą przeniesione na przyszły rok, niezależnie od tego, jak będzie wyglądał cennik edycji 2021. Aby podziękować tym z Was, którzy mimo wszelkich okoliczności „przeczekają” razem z nami tę trudną sytuację aż do przyszłego roku, przygotowujemy także specjalną koszulkę-niespodziankę.

Zwrotu biletu należało dokonać do 1.05.2020 r. wysyłając wypełniony formularz – po tym terminie wszystkie bilety, są automatycznie przenoszone na kolejną edycję tj. 14-16.05.2021. Zawsze istnieje, możliwość przepisania biletu na inną osobę – w tym celu proszę o wysłanie maila na biuro@euforya.pl

Jeśli jednak jesteś pewny, że nie będzie Cię z nami w przyszłym roku, możesz dokonać zwrotu biletu w formie bonu do wykorzystania w sklepie www.ekspertfitness.com. Otrzymasz od nas dodatkowe 20% wartości Twojego biletu do wykorzystania w sklepie www.ekspertfitness.com.

Zgodnie z nowymi ustawami przyjętymi przez rząd w ramach pakietu tarczy antykryzysowej, okres zwrotu wpłat przedłuża się z 14 do 180 dni. To działanie ma na celu uchronić firmy takie jak nasza, organizujące imprezy sportowe, kulturalne czy rozrywkowe, przed popadnięciem w problemy finansowe skutkujące niewypłacalnością.

Mamy nadzieję, że mimo okoliczności, ta informacja zastaje Was w zdrowiu i w dobrej kondycji psychicznej. Nic nie liczy się teraz tak bardzo, jak nasza wspólna, ogólna ostrożność i dbanie o siebie nawzajem. Zostańcie w domach, ale zostańcie w formie. Nie spotykajcie się z innymi, jeśli to nie jest konieczne, ale nie dajcie się kompletnej izolacji. Nie traćcie dobrego humoru i chęci do podążania drogą swojej pasji. Świat na chwilę się zatrzymał i mimo, że to trudny i dla wielu tragiczny okres, to co my możemy zrobić, to wziąć głęboki oddech. I wdzięczni za to, co już mamy, wyczekiwać lepszych dni, w których z większą świadomością niż wcześniej, że nie jesteśmy z niezniszczalnej stali, będziemy mogli tak jak lubimy najbardziej chwytać każdy dzień.

zespół ekspertfitness.com”

Trzymamy kciuki. Oczywiście będziemy wspierać wydarzenie

Polecamy także:

EFM Challenge Show – kto wygra 100 000zł? Mamy swoje typy… – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty