Ewa Chodakowska ze specjalną nagrodą Przedsiębiorcy Roku

158280341_270264471133967_174405695658714325_o
Czas czytania: 2 min

Podczas tegorocznej 18 gali rozdania prestiżowych nagród EY Przedsiebiorca Roku, nagrodę specjalną otrzymała Ewa Chodakowska.

Ewę określono “pionierką tak ważnego w czasach pandemii zdrowego życia Polek i Polaków, która przekuła tę pasję w dochodowy biznes”.

Mówiąc o biznesach Ewy Chodakowskiej trzeba wspomnieć, że od lat konsekwentnie buduje swój wizerunek, a na nim całą działalność biznesową. Trenerka fitness zaczynała od porad na Facebooku, które później nagrywała na płyty DVD z ćwiczeniami i tak generowała pierwsze przychody. Z czasem działalność się rozwijała – doszły występy w telewizji, pokazy. Po pewnym czasie powstała strona beactivetv.pl będąca platformą z poradami do treningu online.

Kolejnym biznesowym krokiem było wprowadzenie do oferty programów żywieniowych. W ten sposób powstał projekt BEBIO oferujący dietę pudełkową oraz katering. Nie spoczywała jednak na laurach i swoją niszę znalazła także na rynku zdrowych przekąsek. Popularne smoothie sprzedaje pod marką BE RAW. Wspólnie z mężem zainwestowała także w firmę Purelli Food wytwarzającą batony i kulki mocy. Najważniejszym kanałem promocji i dystrybucji wszystkich produktów i usług wciąż jest jej fanpage na Facebooku, który ma już ponad 2 mln fanów. Ewa mocno poszła w e-comerce a zyski jej firmy w pewnym momencie rozwoju przekraczaly 5,5 mln. zł zysku.

Prestiżowa nagroda jest ukoronowaniem działań Ewy Chodakowskiej, która pomimo tego, że jest krytykowana w środowisku przez wielu ekspertów, trenerów personalnych, zdecydowanie wpłynęła w Polsce na aktywizację Polaków.

Polecamy także:

Fruktoza negatywnie wpływa na układ odpornościowy – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju