Fame mma FIWE
10-12 września mają się odbyć po raz kolejny największe targi w Europie Centralno Wschodniej branży fitness. Kolejne silne marki dołączają do grona wystawców i partnerów. Co nowego na FIWE?
Czas czytania: < 1 min

10-12 września mają się odbyć po raz kolejny największe targi w Europie Centralno Wschodniej branży fitness. Kolejne silne marki dołączają do grona wystawców i partnerów.

FIWE – gromadzi każdego roku już od wielu lat dziesiątki tysięcy odwiedzających z kraju i świata. Targi stwarzają ciekawe środowisko biznesowe, możliwość nawiązania współpracy, rozwiązania, które można wykorzystać we własnym biznesie. To również edukacja ponieważ targi bogate są w liczne konferencje prowadzone przez branżowych ekspertów z wielu różnych dziedzin takich jak dietetyka, suplementacja, trening, biznes.

Jak czytamy na stronie:
“W 2021 FIWE powróci w nowej odsłonie. Poza merytoryczna wiedza z zakresu fitness, niezapomnianymi wydarzeniami towarzyszącymi w postaci walk na żywozawodów kulturystycznych i wielu stref sportów wyczynowych, na odwiedzajacych czekać będą niezapomniane koncerty.”

Do FIWE dołączy w tym roku bardzo znana i silna marka FAME MMA.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję spotkać zawodników oraz ambasadorów federacji a także zobaczyć pokazy walk.
To będzie ciekawa atrakcja dla uczestników targów zwłaszcza tych, którzy lubią zbierać zdjęcia na pamiątkę ze znanymi osobami. Ta marka w połączeniu z marką FIWE przyciągnie na pewno wiele takich osobistości co dostarczy dodatkowych wrażeń i emocji.

FIWE Music 2021: Success Story

Polecamy także artykuł:

https://megaforma.zakupstrone.pl/powinnismy-zrobic-wszystko-zeby-otworzyc-mowi-tomasz-napiorkowski-zalozyciel-pff/
Artur Cichecki

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Trening podczas miesiączki

Czas czytania: 2 min Tytułowy wątek rozważany jest bardzo często – zwłaszcza przez kobiety, które są na początku swojej przygody z treningami. Czy można trenować podczas miesiączki? Nie ma