Fit Lovers pojechani w kampanii marki ECCO?

fit lovers i marka ecco
W tym sezonie połącz wygodę, technologię oraz trendy w jedną całość. Powitaj wiosnę z nową kolekcją ECCO Biom 2.0, której ambasadorami jest Fit Lovers. Tymi słowami zaczyna się kampania marki ECCO. Jak zareagowali klienci? Dramat!
Czas czytania: < 1 min

W tym sezonie połącz wygodę, technologię oraz trendy w jedną całość. Powitaj wiosnę z nową kolekcją ECCO Biom 2.0, której ambasadorami jest Fit Lovers. Tymi słowami zaczyna się kampania marki ECCO. Jak zareagowali klienci? Dramat!

Po wrzuceniu reklamy na facebooka klienci od razu zaczęli komentować, że nie podoba im się wybór osób, które mają być ambasadorami marki. Fit Lovers coraz częściej spotyka się z ostrą krytyką. Coraz częściej hejt dopada wielu influencerów i często jest w jakiś sposób uzasadniony z racji wpadek gwiazd internetu.

Komentarze:
” W jaki sposób połączyliście swoją uznaną markę z pradopodobnie jednymi z bardziej beznadziejnych infuencerów na rynku?”

” Antyreklama”

” Macie 100% negatywnych komentarzy w związku ze współpracą z tymi jegomościami, mimo wszystko idziecie w zaparte odpowiadając ludziom o ich energii i innych tego typu bzdurach. Może zauważycie, że wasze buty kupuje specyficzna grupa klientów, która ma kompletnie w poważaniu jakiś influencerów, ( w większości zwykłych pół-mózgów), a wybiera wasze buty, bo są po prostu dobrej jakości.”

Swoją drogą ciekawe, że pół-mózgi jak to określa jeden z komentujących potrafią zarabiać na swojej głupocie miliony złotych i żyje im się całkiem nieźle. Niejeden człowiek chciałby być taki głupi.

A Wy jak sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.

Polecamy także:

Social Media

Najpopularniejsze

Zapisz się do newslettera

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Rodzaje jogi

Czas czytania: 4 min Joga to piękna filozofia i piękny sport. Nie zawsze musisz być zwolennikiem tej filozofii, by uprawiać jogę jako zdrowy i uniwersalny sport. A jednak zanim

Placuszki dyniowe

Czas czytania: < 1 min Sezon na dynię ruszył już w pełni! Dynia jest bardzo uniwersalnym warzywem i smakuje również świetnie na słodko! Polecamy przygotować dynię w wolny dzień i

Fit carbonara z szynką i pieczarkami

Czas czytania: < 1 min Tradycyjna wersja obfituje w śmietanę z dodatkiem boczku. Ale na co dzień nie musisz rezygnować z takich rarytasów jak carbonara. Wypróbuj jej zdrowszą wersję z