FIWE Fitness Trade Show 2021

images
Czas czytania: 2 min

Jak wiecie w weekend 11-12.09 odbyły się targi branżowe i święto branży fitness w naszym kraju – FIWE Fitness Trade Show. Choć żałujemy, że do pełnej formy sprzed epidemii ciągle jeszcze brakuje, to jednak… Było naprawdę super!

FIWE – to już 8 edycja. Naprawdę sporo ludzi pojawiło się w halach Expo XXI, zarówno odwiedzających, typowo w celach zakupowych, jak i klientów, którzy chcieli po prostu pozwiedzać, ale i właścicieli czy pracowników branży fitness.

Oprócz koncertu Popka, zawodów Słodkiewicz Classic oraz konferencji FIWE Diet, odbył się także liczne prelekcje dedykowane trenerom personalnym, a także wykłady biznesowe naszych ekspertów. Tematyka bardzo szeroka, a słuchaczy – zaangażowanych i chętnych do dyskusji – nie zabrakło.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, pojawiło się mnóstwo nowych marek odzieżowych, suplementacyjnych, jak i sportowych – ze sprzętem czy innymi nowoczesnymi technologiami.

FIWE to impreza branżowa, której nie można przegapić! Jesteśmy tam co roku, więc zachęcamy, żebyście i Wy się wybierali.

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Podaruj sobie trochę optymizmu!

Czas czytania: 4 min Serotonina jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników w mózgu odpowiedzialnym za np. kontrolę nastroju i samopoczucia, humor, czy procesy zasypiania, a także ma wpływ na potrzeby

Powroty – UNSTOPPABLE

Czas czytania: 2 min Czy są wśród nas fani zajęć grupowych fitness? Wiemy, że tak. A jeśli tak, to na pewno z radością przyjmiecie fakt, że już 2.10.2021 odbędzie

Prozdrowotne właściwości miodu

Czas czytania: 2 min Któż z nas nie lubi miodu? Jego słodki smak i zapach budzi w nas skojarzenia z dzieciństwa. Ma dobroczynne właściwości dla naszego organizmu, dlatego warto