Flash Mob Fitness Mania! Spontaniczna akcja w całej Polsce?

Minęło już kilka dni od pierwszego w Polsce Flash Mob Fitness jednak emocje nie opadły! Możemy śmiało powiedzieć, że wzniosły się kilka poziomów wyżej! Akcja zaczyna nabierać rozmachu i planowana jest w całej Polsce!
Czas czytania: < 1 min

Minęło już kilka dni od pierwszego w Polsce Flash Mob Fitness jednak emocje nie opadły! Możemy śmiało powiedzieć, że wzniosły się kilka poziomów wyżej! Akcja zaczyna nabierać rozmachu i planowana jest w całej Polsce!

To miała być jednorazowa akcja jednak po niej zaczynają odzywać się ludzie z całej Polski chętni do przyłączenia się i pomocy w organizacji w swoich miastach! To dowodzi temu, że są jednak jeszcze ludzie z prawdziwą zajawką, z pasją, którzy oddają całe serce dla tego co robią. Nie wyobrażają sobie życia bez aktywności fizycznej i sportu. Prawdziwi pasjonaci, którzy chcą dzielić się dobrą energią i pozytywnym przekazem z innymi.

Planowane już są kolejne miasta takie jak Poznań, Łódź, Rzeszów, Lublin, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdańsk. Lista z dnia na dzień się wydłuża. Niebawem powstanie interaktywny kalendarz z terminami wydarzeń tak by każda chętna osoba mogła w tym uczestniczyć.

Bądźcie czujni i obserwujcie kanały megaforma gdyż jest głównym parterem medialnym wydarzenia.

Akcja ma na celu zaznaczenie jak ważna jest branża fitness w życiu każdego człowieka. Jest to branża ściśle związana ze zdrowiem i ma działanie profilaktyczne. Kluby są całkowicie bezpieczne i nie ma dowodów na to by było inaczej.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

A gdyby tak trochę pokory…

Czas czytania: 3 min Zdawać by się mogło, że nie jest niczym dziwnym, iż człowiek ze swej natury lubi być chwalony, doceniany i podziwiany. Bez względu na branżę, w

Udręka to niesłychana, kiedy bolą nas kolana…

Czas czytania: 4 min Ileż to razy w przypadku sportowców, osób aktywnych, czy nawet niespecjalnie usportowionych ludzi można usłyszeć: bolą mnie kolana. Staw kolanowy w ludzkim organizmie jest niewątpliwie

Głowa to podstawa!

Czas czytania: 3 min Kiedy trenujemy, czynnie uprawiamy sport i po prostu dbamy o swój wygląd i muskulaturę, często martwimy się o przysłowiowe spadki mięśniowe, kontuzje, czy ewentualnie serce.