Flash Mob Fitness vol.3 – Manufaktura Łódź, mamy to!

received_3909047135805894
Czas czytania: 2 min

Flash Mob Fitness rozpoczął się 15.02 w Złotych Tarasach w Warszawie, co przypominamy każdemu, kto jeszcze (jakimś cudem) nie słyszał o tym wydarzeniu… Hej, moment! Nie ma chyba takiej osoby? Jesteśmy DUMNI, że dzięki niesamowitej PASJI, która charakteryzuje Pracowników Branży Fitness – Instruktorów, Trenerów, ale też wszystkich, którzy pracują na stanowiskach obsługi klienta i innych branżowych, a dodatkowo Klientów – możemy tworzyć TAKI EVENT!

Tym razem – odsłona III. Manufaktura. Piękne centrum handlowe, znane nie tylko w Łodzi, ale i w Polsce, ze swojego klimatu. I my – ekipa ludzi z pasją, którzy chcą pokazać, co możemy… A co możemy? Możemy pomóc w osiąganiu zdrowia fizycznego i podtrzymaniu psychicznego, możemy poprawić kondycję, a przez to odporność. Ale o tym mówimy od roku. A tak na co dzień możemy też sprawić, że dzięki świetnemu treningowi, z prostymi ćwiczeniami, przy dobrej muzyce, problemy dnia codziennego wydadzą się mniej istotne. Wraca pozytywna energia. To też jest ważne w codziennym życiu.

Ekipa Flash Mob Fitness vol. 3

Flash mob powstał jako protest przeciw zamknięciu naszej branży, przeciw spychaniu nas do podziemi, jakbyśmy byli niegodni tego, żeby normalnie pracować, żeby robić to, co kochamy. A jednak w trakcie “trasy” – po warszawskim evencie wybraliśmy się do Poznania, a teraz do Łodzi, trasa nabiera rozpędu i planujemy kolejne lokalizacje – sama idea otwarcia stała się tylko jedną z tych, które pokazujemy.

Oprócz misji – #OtwieraMySport – pokazujemy też charakter branży, w której pracujemy. Cechy takie, jak pasja, energia, samoświadomość, wiara w ludzi, towarzyszą nam na co dzień. Nie przypuszczaliśmy, że stworzymy coś tak wielkiego. A jednak się udało, ponieważ w naszej branży połączyło nas jedno – chcemy wrócić do swojej pracy i wykonywać ją na co dzień, jak każdy obywatel.

Krótki film z Flash Moba w Łodzi

Manufakturze dziękujemy – za cudowną energię ludzi, którzy do nas dołączyli – pracowników branży i ich klientów. Za wspaniałych i wyrozumiałych pracowników centrum handlowego, którzy zrozumieli, po co tam jesteśmy. A wszystkim mówimy: to nie koniec. My się dopiero rozkręcamy. Tu trzeba czynów, a nie słów, działań, a nie pustego gadania. I my będziemy podejmować te działania, by zwrócić uwagę na to, z czym się w tej chwili mierzymy – ogromny kryzys, który trzeba zakończyć.

Kolejny Flash Mob Fitness odbędzie się w Katowicach już 15.03. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji dołączyć – Śląsk i okolice, pokażcie siłę!

Polecamy także:

Galeria w Poznaniu opanowana przez fitness! Flash Mob idzie w Polskę! – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty