Holmes Place w Hotelu Marriott znika z fitnessowej mapy Polski

b26a3929d7cf0d111a9551fd0efebba6
Czas czytania: 2 min

Dziś już oficjalnie potwierdziły się krążące w środowisku branżowym plotki o tym, że klub fitness o standardzie premium: Holmes Place w hotelu Marriot kończy działalność.

Jeszcze niedawno wszystkich zaskoczyła informacja o przejęciu sieci klubów fitness Holmes Place przez Medicover Sport. eksperci branżowi widzieli w tym szansę na rozwój sieci premium i dostosowanie jej do polskich warunków. Dziś na fanpage sieci pojawiła się informacja:

Informujemy, że w kwietniu zakończyła się nasza współpraca z wynajmującym powierzchnię w hotelu Marriott. W związku z tym Holmes Place Poland nie jest już operatorem klubu w tej lokalizacji.
Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym Klubowiczom za to, że każdego dnia byliście naszą największą motywacją do działania.
Dziękujemy naszym Pracownikom za zaangażowanie, troskę o Klubowiczów i wysiłek jaki wkładaliście w rozwój i funkcjonowanie klubu Holmes Place Marriott oraz Holmes Place SPA Marriott.
Będziemy bardzo tęsknić za tym miejscem, ale chętnie spotkamy się z Wami w naszych pozostałych lokalizacjach, które przygotowujemy na otwarcie 29 maja 2021.

W Polsce jest coraz mniej sieci o standardzie premium. Wysokie czynsze w hotelach, pandemia nie sprzyjają w utrzymaniu rentowności obiektów. Sieć klubów fitness Holmes Place od początku funkcjonowania wyróżnia się niską rotacją kadry zarządzającej, wysokim standardem i jakością. Mamy nadzieję na rozwój sieci pod szyldem Medicover Sport. Będziemy się mu bacznie przyglądać.

Polecamy także:

Grupa MTP (Fit Expo) nowym właścicielem Fitness Bizness. Szykują się zmiany – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju