Interwencja posła w obronie fitness klubu w Kielcach. Dość nękania!

Interwencja Krzysztofa Bosaka w Kielcach
Po dzisiejszej wizycie posła Krzysztofa Bosaka mamy nadzieję, że bezprawne kontrole policji ustaną...Dalej działamy w pełnym reżimie sanitarnym i zgodnie z prawem.
Czas czytania: < 1 min

Po dzisiejszej wizycie posła Krzysztofa Bosaka mamy nadzieję, że bezprawne kontrole policji ustaną…Dalej działamy w pełnym reżimie sanitarnym i zgodnie z prawem.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i odwagę! Bez Was nie ma nas. Nie wiemy co będzie dalej, ale to, że jesteście to dla nas siła napędowa. Grupie wsparcia dziękujemy za wielką pomoc… są jeszcze na świecie dobrzy ludzie. – czytamy na profilu Fitness Klub Symetris.

Dziś interweniowałem w Kielcach u komendanta wojewódzkiego Policji. Dość nachodzenia ludzi, którzy próbują legalnie ocalić swój dorobek i miejsca pracy! – informuje poseł na swoim profilu.

Krzysztof Bosak, w asyście innych działaczy Konfederacji z regionu świętokrzyskiego, zorganizował dziś konferencję prasową przed Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach. Mówił o interwencjach, jakie wobec dwóch legalnie działających kieleckich klubów fitness, podjęli funkcjonariusze.

Parlamentarzysta zaznaczył, że właściciele tych klubów mają kody PKD, których nie ma w rozporządzeniu premiera dotyczącym zakazu działalności. Mimo to, jak poinformował, w przypadku jednego z nich doszło już do wielu interwencji. W niektórych miało brać udział nawet kilkunastu policjantów. – źródło onet.pl

Policja jest po to, żeby stać na straży prawa. Natomiast jeżeli prawo jest nieprecyzyjne, albo nie zakazuje jakieś rodzaju działalności, to policja nie powinna stosować instrumentów, którymi została wyposażona przez państwo w celu represjonowania obywateli” – Krzysztof Bosak

Social Media

Najpopularniejsze

Zapisz się do newslettera

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty