JUST GYM otwiera kolejne kluby, a klienci nadal wściekli?

just gym otwiera kolejne kluby
19 prężnie działających klubów, a od 1 czerwca otwiera kolejne dwie lokalizacje - Just Gym realizuje założone strategie. Sieć poinformowała również o rekompensatach dla swoich klientów za okres kiedy klubowicze mieli wykupione karnety natomiast siłownie były zamknięte. Ludzie nie kryją rozczarowania.
Czas czytania: 2 min

19 prężnie działających klubów, a od 1 czerwca otwiera kolejne dwie lokalizacje – Just Gym realizuje założone strategie. Sieć poinformowała również o rekompensatach dla swoich klientów za okres kiedy klubowicze mieli wykupione karnety natomiast siłownie były zamknięte. Ludzie nie kryją rozczarowania.

Na łamach portalu megaforma pisaliśmy o tym, że klienci nie są zadowoleni z opcji rekompensat jakie proponuje sieć Just Gym. Powstała grupa licząca 1500 osób, które wymieniają się informacjami oraz swoim niezadowoleniem związanym z działaniami sieci.

Jeśli ktoś wypowiada umowę to w 99% oznacza, że nie chce tam już chodzić 🤦‍♂️ czy się mylę 🤔. Jak to czytam to mam wrażenie, że robią z ludzi idiotów.” – komentuje jeden z klubowiczów wrzucając screen z zaznaczonym punktem dotyczącym ludzi z zakończoną umową.

Wcześniej ludzie próbowali pismami rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym, zgłaszać reklamacje chcąc odzyskać swoje pieniądze za niewykorzystane karnety.

Jakiś czas temu pojawił się nawet pomysł aby przy najbliższym otwarciu wszyscy niezadowoleni klienci odwiedzili w tym samym dniu klub i dochodzili swoich praw. Sytuacja nie wygląda wizerunkowo dobrze, a sieć póki co pozostawia sprawę bez oficjalnego komentarza w tej konkretnie sprawie.

Na ten moment Just Gym szykuje się na otwarcie 28 maja jak pozostałe kluby fitness.

Polecamy również:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju