Kampania #ZACZNIJĆWICZYĆ

polska federacja fitness
Czas czytania: < 1 min

Każda profilaktyka jest lepsza, niż najlepsze lekarstwo. Bo przecież lepiej zapobiegać niż leczyć. Nowa inicjatywa Polskiej Federacji Fitness.

Polska Federacja Fitness rusza z kampanią #zacznijćwiczyć. Ma na celu promowanie aktywności fizycznej i uświadomieniem ludzi, że branża fitness to uosobienie profilaktyki. W kampanii możemy zobaczyć min. Prof. dr hab. med. Łukasz Małek kardiologa sportowego.

Jak możemy przeczytać na profilu PFF kampania dopiero się rozkręca, ale plan jest taki aby rok 2022 był przepełniony aktywnością fizyczną i zdrowiem. Zajęcia fitness, zdrowy kręgosłup, joga, zajęcia cycling, pilates, siłownia, elektrostymulacja [EMS], crossfit, trening funkcjonalny, fizjoterapia czy rehabilitacja – to tylko niektóre elementy naszego sektora, do którego serdecznie wszystkich zapraszamy!

Aktywność Polaków wciąż jest na bardzo niskim poziomie. W dzisiejszych czasach gdzie praca przenosi się na #homeoffice takie akcje są bardzo ważne aby podnosić świadomość o tym jak ważna jest w naszym życiu aktywność fizyczna. Po długim zastoju w branży fitness widać już kolejne inwestycje i wydaje się być to dobry moment na zachęcenie ludzi do ruchu w jakiejkolwiek formie. Jeśli głos kampanii będzie głośny, a kampania będzie prowadzona konsekwentnie przez dłuższy okres czasu może dać dobre wyniki, ale musi działać na skalę ogólnopolską i postarać się o zaangażowanie całej branży.

Pozostaje pytanie. Czy branża fitness jest w stanie się całkowicie zjednoczyć we wspólnej sprawie? Dajcie znać na naszym fanpage’u w komentarzach.

Polecamy również:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju