Kokosowy ryż na mleku z wiśnią

Kokosowy ryż na mleku z wiśnią
Zostało Ci sporo ryżu z wczorajszego obiadu? :D Świetnie! Na pewno się nie zmarnuje bo użyjesz go do kokosowego ryżu na mleku! Śniadanie gotowe w 5 minut, gwarantujemy!
Czas czytania: < 1 min

Zostało Ci sporo ryżu z wczorajszego obiadu? 😀 Świetnie! Na pewno się nie zmarnuje bo użyjesz go do kokosowego ryżu na mleku! Śniadanie gotowe w 5 minut, gwarantujemy!

Składniki:

  • 50g ryżu, najlepiej jaśminowy lub basmati
  • 10g wiórków kokosowych
  • 200ml mleka 1,5%
  • Słodzik
  • Frużelina wiśniowa lub dżem niskosłodzony

1.Ugotowany ryż al dente zagotuj na mleku przez kilka minut. Dodaj wiórki kokosowe i słodzidło.

2.Frużelinę z wiśni możesz zrobić samemu dodając do gotujących się wiśni na wodzie (ok 50ml) łyżeczkę proszku do budyniu rozpuszczonego w odrobinie wody.

3.Ryż podaj z frużeliną z wiśni.

Kokosowy ryż na mleku z wiśnią.

Polecamy również:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

A gdyby tak trochę pokory…

Czas czytania: 3 min Zdawać by się mogło, że nie jest niczym dziwnym, iż człowiek ze swej natury lubi być chwalony, doceniany i podziwiany. Bez względu na branżę, w

Udręka to niesłychana, kiedy bolą nas kolana…

Czas czytania: 4 min Ileż to razy w przypadku sportowców, osób aktywnych, czy nawet niespecjalnie usportowionych ludzi można usłyszeć: bolą mnie kolana. Staw kolanowy w ludzkim organizmie jest niewątpliwie

Głowa to podstawa!

Czas czytania: 3 min Kiedy trenujemy, czynnie uprawiamy sport i po prostu dbamy o swój wygląd i muskulaturę, często martwimy się o przysłowiowe spadki mięśniowe, kontuzje, czy ewentualnie serce.