Kombinowanie na poziomie master, czyli kiedy sport jest nielegalny…

LOCKDOWN-SPORTU-nielegalny
Czas czytania: 2 min

Jak wiadomo i to nie od dziś, sport jest nielegalny w naszym kraju. Nazywajmy to jak chcemy: lockdown, czasowe ograniczenie działalności. Ale wiemy, jak jest. Nie możemy trenować, jest to ciągle utrudniane, nie wiemy, kiedy to się skończy. Co robić? Od czego mamy kreatywność!

Mieliśmy już kościoły, mieliśmy już ośrodki rehabilitacji. Co będzie kolejne? Kombinatoryka w tym kraju osiąga wyżyny, wchodząc do sklepu być może wchodzisz do ośrodka testowania sprzętu… Takie czasy.

Próbujemy wszystkiego, bo wiemy, że chcecie trenować. Jesteśmy dla Was. Ważne, aby się nie poddawać! Jak uprawiać nielegalny sport w czasach zarazy, by nie otrzymać chorej wysokości mandatów?

Nasze porady:

  • dołącz do grupy – byle nie za dużej! Od poniedziałku, 19.04, treningi outdoor są legalne. Warunek – grupa liczy sobie do 25 osób i oczywiście zachowuje wymagane odległości. Warto wyszukać na Facebooku, Instagramie, grupy treningowe. Treningi odbywają się w parkach, lasach, w terenie. Minusem jest zmienna wiosenna pogoda, ale plusem – namiastka normalności, jaką się otrzymuje w zamian!
  • trenuj solo, ale w terenie. To akurat jedna z opcji, które są zawsze legalne. Minusem oczywiście jest to, że nadal jesteś sam, możesz mieć mniejszą motywację, może Ci być trudniej się zebrać. Mimo wszystko warto – lepiej działać, niż nic nie robić;
  • kto szuka, nie błądzi, kto szuka, ten znajdzie. Rozejrzyj się. Nie wrzucaj ogłoszeń na FB (policja wykorzystuje te ogłoszenia do znajdowania otwartych klubów, zupełnie serio!). Ale popytaj znajomych, dowiedz się, czy może nie ma otwartej siłowni w okolicy… Na różnych zasadach, można się wiele dowiedzieć i kto wie – może okaże się, że możesz trenować prawie normalnie (choć nadal nielegalnie).

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Moc niacyny – mocą Twojej skóry

Czas czytania: 3 min Przy obecnym rozwoju kosmetologii i idącej za tym medycyny estetycznej – istnieje cały szereg zabiegów i środków stosowanych w celu poprawy wyglądu i kondycji naszej skóry.