Komentarz Rzecznika PZU w sprawie wejścia PZU w branżę fitness

pzu
Czas czytania: 2 min

Dziś w serwisie Money.pl pojawił się artykuł, który wzbudził kontrowersje. Poprosiliśmy o komentarz rzecznika prasowego PZU.

Dziś rano w serwisie Money.pl pojawił się kontrowersyjny artykuł dotyczący firmy PZU. Jak czytamy: Nowością w ofercie kontrolowanego przez państwo ubezpieczyciela mają być karty sportowe. Aby PZU odniosło sukces, musi jednak mieć sporo własnych klubów fitness. A tego boją się ich obecni właściciele (…)

Serwis dodaje: Właściciele klubów i eksperci cytowani przez Wyborcza.biz przekonują, że PZU będzie musiało przejąć sporo klubów, prawdopodobnie będzie też grało na osłabienie lidera rynku. Już dziś za jednego klienta chce płacić klubom fitness o 30 proc. więcej, niż operator Multisporta. Kontrolowany przez państwo ubezpieczyciel ma zasoby gotówki, które mogą pozwolić mu na skupowanie osłabionych restrykcjami klubów. A to budzi obawy rynku o zachwianie równowagi i spore zmiany – niekoniecznie na lepsze dla właścicieli obiektów.

Poprosiliśmy o komentarz do artykułu Rzecznika Prasowego PZU:

Zawsze bacznie przyglądamy się rynkowi i panującym na nim trendom, poszukując różnych możliwości rozwoju naszej oferty dla klientów korporacyjnych. To standardowe działanie, niezależnie od tego, czy następstwem analiz będzie w przyszłości wprowadzenie nowych produktów. Jeśli pojawią się nowości w naszych propozycjach pozapłacowych benefitów pracowniczych, na pewno będziemy o tym informowali media.

Rzecznik wyraził otwartość PZU w kierunku branży fitness, uczestnictwa w debatach a także wydarzeniach branżowych. Mamy nadzieję, że już wkrótce przedstawiciele PZU Sport będą naszym gościem podczas live i podzielą się z Nami informacją na temat strategii działań

Polecamy także:

Medicover Polska przejął sieć klubów fitness Holmes Place w Polsce – MEGAFORMA

Social Media

Najpopularniejsze

Zapisz się do newslettera

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty