Mega Forma
Czas czytania: 2 min

Jeśli jeszcze nie znacie REPs Polska, to… bardzo szkoda, ale wszystko jest do nadrobienia! Dlatego też macie niepowtarzalną okazję, żeby sprawdzić ich i dołączyć do ich konferencji. Dowiecie się więcej z naszego artykułu.

REPs, innymi słowy Register of Exercise Professionals, od pewnego czasu wychodząc naprzeciwko problemom związanym z ograniczeniami w spotkaniach na żywo, organizuje swoje konferencje live. Jest to świetne rozwiązanie, dzięki czemu naprawdę SKY IS THE LIMIT. W konferencji udział może wziąć każdy, bo odległość nie jest granicą.

Potrzebny będzie Ci tylko dostęp do Internetu i oczywiście bilet. Dzięki naszej współpracy bilety możecie nabyć z 50% zniżki, korzystając z kodu dostępnego na naszym Instagramie, FB no i oczywiście stronie – kod znajdziecie na grafice poniżej.

A czego spodziewać się na konferencji?

Najbliższa, 5 już edycja, obejmuje aż 4 obszary: żywienie, ruch, psychologia, biznes. Od 25 do 28 listopada czekają na Was 4 dni konferencji live online, mega szeroka tematyka wykładów i prelekcji, wspaniali eksperci branżowi… Dawka wiedzy, której nie zapomnicie.

Koniecznie sprawdźcie stronę REPs! –> Tematy Wykładów | REPs Polska – KONFERENCJA LIVE (konferencjareps.com)

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju