Zapraszamy do udziału – “Konkurs na e-Trenera Roku 2020 ONLINE”

Konkurs Trener Roku ONLINE jest skierowany do trenerów personalnych, instruktorów fitness i osób, które szerzą aktywność fizyczną na płaszczyźnie online. W marcu minie rok odkąd branza fitness jest zamknięta. Wiele osób musiało przenieść działania do internetu. Niektórzy poradzili sobie z tym bardzo dobrze, tworząc nowe trendy i budując grupy pasjonatów szerzących aktywność w internecie. Chcemy ich wyróżnić.

  • Głosowanie
  • UCZESTNICY
  • JURY
  • REGULAMIN
  • NAGRODA

W wyniku głosowania został wyłoniony zwycięzca:

Norbert Wojtkowiak

Michał Nowacki

Hej, razem z podopiecznymi od początku marca ubiegłego roku udało nam się zrzucić ponad 100kg i przybrać ok 20kg, kontakt utrzymujemy poprzez grupe na fb gdzie motywujemy się wzajemnie wspólnymi treningami, zdjęciami posiłków które przygotowaliśmy oraz wymyślanie pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu. Jesteśmy zgrana ekipa dlatego każdy z nas jest zmotywowany do dalszej ciężkiej pracy. Ja jako trener mogę powiedzieć tylko tyle że jestem z nich bardzo dumny i są moja inspiracją do dalszej pomocy przyszłym podopiecznym. Kocham swoją pracę i nie zamieniłbym jej na żadna inna!

Norbert Wojtkowiak

Nazywam się Norbert Wojtkowiak mam 39 lat. Jestem ogromnym pasjonatem w tym co robię. Razem z narzeczoną założyłem własne studio treningu personalnego pod nazwą Norbi Body Revolution. Zająłem 3 miejsce w konkursie na trenera BeActiv Tv Ewy chodakowskiej, jestem półfinalista Konkursu Trener Roku 2016 należę do teamu Selekcja Natali Rybarczyk. Moim największym sukcesem są moi podopieczni. Motywuje swoich klientów swoją nieopisaną energią, charyzmą – jak Oni to mówią Norbi jesteś pozytywnym świrem. Mam własna grupę treningową Online NRB FAMILY TRENUJE zaczynałem od 10 osób dziś jest już prawie 100! Moje hasło to Trening Fitness Motywacja:)

Rafał Wieczorowski

Rafał Wieczorowski

Instruktor Karate Kyokushin stopień 1 dan ,trener kadry Polski federacji IFK

Jako zawodnik wielokrotny mistrz polski juniorów, seniorów oraz brązowy medalista mistrzostw świata w Nowym Yorku

Jako trener ma wśród swoich podopiecznych wielu utytułowanych zawodników w tym mistrzynie świata juniorów.

Jako szef klubu karate ma na swoim koncie medale drużynowe mistrzostw ogólnopolskich i miedzynarodowych.

Instruktor Fitness o specjalizacji -zajęcia interwałowe ,TRX ,trening funkcjonalny,crossfit,bungee fitness,

Trener personalny

zwycięzca konkursu organizowanego przez miesięcznik Shape na trenera roku fitness,sesja okładkowa tego magazynu


W 2020 półfinalista konkursu trener roku magazynu LIF-E
Moje treningi mozna znalezc na aplikacji homefitting oraz fitgenerator

organizuje obozy fitnessowo karate,
activ weekendy,
treningi plenerowe,
zajecia on line karate oraz fitness.

Agata Pomarańska

Założyłam Akademię Zdrowego Stylu Życia by nieść pomoc ludziom w powrocie do zdrowia. Na co dzień pracuję z osobami mającymi kłopoty w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, jak: nadwaga, otyłość oraz z osobami chcącymi zmienić niewłaściwe nawyki żywieniowe na prawidłowe.

Celem mojej pracy jest zmiana nie tylko sposobu żywienia, ale także sposobu myślenia o konsekwencjach stosowania nieodpowiedniej diety i braku ruchu. W pracy trenera stawiam na bezpieczeństwo. Ważna jest dla mnie technika wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie poziomu zaawansowania. Jestem osobą wymagającą dlatego moje podopieczne mają spektakularne rezultaty. Zależy mi, aby osiągały swoje cele w zdrowy sposób. W kwestii żywienia stawiam na zdrowie – ZAWSZE!

Krystian Romanowski

Nazywam się Krystian Romanowski, jestem dietetykiem, szkoleniowcem. trenerem personalnym, kulturystą.
Z największych osiągnięć to Vice Mistrzostwo Polski w kulturystyce w 2019 roku.

Jestem mistrzem Polski PCA Poland 2021 class 4 i NABBA 2021 class 4.
• Na co dzień pracuje w klubie Blu fitness, gdzie przeprowadzam treningi personalne oraz prowadzę ludzi online motywując i pomagając im, pomimo zaistniałej sytuacji, wytrwać w zdrowych nawykach oraz poprawiać sylwetkę
• Pracuje głównie z osobami, którzy chcieli by wynieść sylwetkę na kolejny
poziom, jednak zawsze mieli problem aby to osiągnąć
• Stawiam mocno na budowanie wewnętrznej motywacji u podopiecznego, edukując go, pokazując mu profity, ale to on sam musi chcieć i musi mu się podobać cały ten proces, nic na silę.
• Takie podejście, daje możliwość trwałej zmiany swoich nawyków, co
przełoży się na skutecznie osiągnięcie celu, nie na chwilę, lecz na lata..
• Sam kiedyś zaczynałem ćwiczyć i byłem początkujący z licznymi problemami, jednak po wielu latach nabierania doświadczenia wiem jak na swoich czy cudzych błędach uniknąć ich aby maksymalnie zoptymalizować progres

Izabela Ledwoń

Żołnierz, instruktor sportu i rekreacji ruchowej, trener personalny i grupowy. Odpala wulkan energii prowadząc zajęcia i nie ma zmiłuj się – najpierw po żołniersku cię zajedzie a potem przytuli jak mama 😉 A dlaczego podopiecznie chętnie ćwiczą z Izą? Bo wiedzą, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania! Dla każdego znajduje odpowiednią formę ruchu – jeśli sytuacja tego wymaga – to najpierw “naprawia” człowieka a potem działa na 200% Mimo, iż przeszkody nie są jej obce – począwszy od udziału w runmageddonach, po współorganizację eventów – to nigdy ich nie widzi jeśli chodzi o trening, nic nie jest przeszkodą by popracować nad swoim ciałem. W wolnym czasie tłumacz i instruktor językowy. Czynny, zakręcony pozytywnie sportowiec-amator, który może się pochwalić wieloma sukcesami, nawet tymi na pudle. Współzawodnictwo sportowe ma we krwi – biegi trailowe stały się pasją od kilku lat ale też chętnie uprawia inne dyscypliny dla przyjemności, jak tez reprezentując swoją jednostkę, za co kilkakrotnie była wyróżniana jako Sportowiec Roku Wojsk Specjalnych. Poprzez udział w różnych projektach (np. Odchudzamy Polskę z Eva Lawrence) o charakterze sportowym i organizację wydarzeń (Sport Adventure, Runmageddon Global) zachęca innych do ruchu i zmiany nawyków zyciowych. Prywatnie – niespokojny duch, „matka-wariatka ” kochająca wyzwania, podróże i różnorodność smaków świata – tych w kuchni i nie tylko 🙂 – zbierze ekipę i uderzy w teren byle tylko rozsiewać ziarna dobrej energii 🙂

Maria Mańko

Z tej strony Marysia Mańko – Instruktorka Fitness i Trenerka Personalna. Motywuję, wspieram i inspiruję innych w podejmowaniu aktywności fizycznej.
Kiedy w marcu tamtego roku okazało się, że obiekty sportowe w całej Polsce zamykają się z dnia na dzień, nie zastanawiałam się ani chwili. Od razu ruszyłam z treningami on-line. Pandemia była wtedy ogromnym wyzwaniem, które do tej pory zdążyło już przerodzić się w nieodłączny element naszej codzienności. Kiedyś, jako instruktor fitness i trener personalny, spędzałam tak dużo czasu na siłowni, że nie wyobrażałam sobie pracy w innej formie. Dziś moja sala treningowa jest w salonie. Odkryłam, że miłość do tego co robię wcale nie zależy od miejsca, w którym pracuję – to dla mnie całkiem nowa droga, której uczę się każdego dnia.
Inspiruję i aktywizuję osoby, poprzez stałe treningi udostępniane na moich mediach społecznościowych (prowadzę grupę otwartą oraz zamkniętą na fb)
Dziś zarówno ja, jak i moi podopieczni zdążyli się już oswoić, a zajęcia „Trenuj z Mańko” prowadzę z ogromną przyjemnością. W ich trakcie skupiam się na wczuciu w rolę ćwiczących, przewidywaniu trudności, korygowaniu ich oraz przede wszystkim na motywacji. Mamy ze sobą stały kontakt, a po treningach często dowiaduję się, że te wskazówki trafiają w punkt – bardzo mnie to cieszy. Moją misją jest inspirowanie ludzi do osiągania swoich celów, systematycznej pracy nad sobą, swoim ciałem i zarażanie dobrą energią. Widzę, że to co robimy ma realne przełożenie na samodoskonalenie się – niezależnie od tego, czy ćwiczymy na sali fitness, czy w domu.
Do efektywnego treningu naprawdę nie potrzeba specjalistycznych maszyn ani ciężarów. Pracując wyłącznie z własnym ciałem można spalić tyle samo kalorii. Efekty 30-dniowego wyzwania #Trenuj z Mańko, które zorganizowałam już w trakcie pierwszego lock down’u przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Jego założenia dotyczyły głównie eliminacji tzw. śmieciowego jedzenia i wdrożenia aktywności fizycznej 4-5 razy w tygodniu. Wyobrażacie sobie, że rekordzista zrzucił w tym czasie aż 8 kg? Tomek zaangażował się w 100%, a do treningów zmotywowała go żona. Jak widać, nie tylko panie odnoszą na naszych zajęciach takie niesamowite rezultaty. Mam poczucie, że moją misją jest inspirowanie, wskazywanie drogi do bycia każdego dnia lepszą wersją siebie i poprawiania jakości życia. Moim celem jest dzielenie się tą pasją, pokazywanie w jaki sposób trenować i czerpać z tego radość. Motywowanie innych do zdrowej aktywności daje mi niesamowitą satysfakcję i spełnienie.

Katarzyna Nawrot

Mam 36 lat, aktywna, zabiegana, zwariowana mama, trener z pasji i zamiłowania.
Motywuję przede wszystkim kobiety do walki o siebie, o wyjście z domu, poukładanie wszystkiego w głowie a potem w ciele 🙂
Moich klientów motywuję przede wszystkim spojrzeniem na świat i podejściem do życia, nazywają mnie Trenerką kobiecej pewności siebie, utworzyłam własną markę JumpUp mieszkając 13 lat w Norwegii i tam rozwijałam się zawodowo, wystąpiłam publicznie w kilku programach tv, takich jak Norske Talenter, God Morgen Norge, TV Polonia, wróciłam do kraju 2 lata temu i chcę nadal kontynuować moje działania.
Przez okres pandemii często prowadzę darmowe treningi dostępne dla wszystkich tylko i wyłącznie dlatego aby ludzie nadal mogli cieszyć się dobrym samopoczuciem oraz kondycją.
Nie pieniądze czynią ze mnie trenera, a ludzie zdecydowanie.
Rozwinęłam swoją pasję dzięki sukcesom moich podopiecznych.

Kapituła Konkursu będzie oceniała Uczestników na podstawie następujących kryteriów:

a. wygląd / sylwetka

b. udokumentowane sukcesy zawodowe

c. zaangażowanie w motywację innych

d. osobowość

e. osiągnięcia

f. działania online – specyfika, sposób prowadzenia

  • głosowanie trwa od 24.05 do 31.05 do 23:59.
  • Każdy może oddać jeden głos z urządzenia z tym samym nr IP.

Zwycięzca otrzymuje:

statuetkę Trener Roku Online – od Megaforma

Sesję zdjęciową,

wywiad video opublikowany na p;ortalu Megaforma.pl

artykuł prezentujący sylwetkę Zwycięzcy w Konkursie wraz ze zdjęciami opublikowany na łamach portalu www.megaforma.pl

paczkę nagród rzeczowych ufundowanych przez Partnerów Konkursu oraz prawo do posługiwania się emblematem konkursowym z oznaczeniem roku 2021

post informujący o Zwycięstwie w social mediach portalu megaforma.pl

odzież sportowa ufundowana przez partnera odzieżowego