Maciej Boczkowski

Trener personalny, terapeuta ruchowy, ukończył fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Instruktor SFG2, SFL, SFB, DNS, FS, prelegent oraz uczestnik licznych szkoleń zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Prowadzi warsztaty oraz wykłady. Zakochany jest w kettlach, zdrowym ruchu i gotowaniu. 1o lat temu przeprowadził pierwszy trening personalny i od tamtej pory czynnie działa oraz motywuje ludzi na Lubelszczyźnie do ćwiczeń.

Prowadzi zajęcia grupowe metodą Pavla Tsatsouline’a, podczas których uczy podopiecznych jak poprawnie się poruszać i przełamywać swoje słabości. Zajmuje się trenowaniem oraz przygotowaniem motorycznym zawodowców i amatorów – zarówno budowaniem ich formy fizycznej, koordynacji oraz precyzji ruchu, jak i rehabilitacji po kontuzjach.

Maciej Boczkowski uczy też w jaki sposób można poprawić swoje wzorce oddechowe i ruchowe. Głęboko wierzy, że zdrowe ciało to zdrowy duch, a odpowiednie podejście to klucz do sukcesu. W swojej pracy kładzie ogromny nacisk na precyzję ruchu – jak mówi: diabeł tkwi w szczegółach.

Nie potrafi usiedzieć w miejscu, wszędzie go pełno, kocha się rozwijać oraz nie boi się nowych wyzwań. Ulubiony cytat: “Tylko ten, kto wędruje, odnajduje nowe śc

Moje Artykuły

Czas czytania: 4 min Serotonina jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników w mózgu odpowiedzialnym …

Czas czytania: 2 min Czy są wśród nas fani zajęć grupowych fitness? Wiemy, …

Czas czytania: 2 min Osteoporoza, kiedyś uważana za “chorobę starszych”, dziś dotyka coraz …

Czas czytania: 2 min Któż z nas nie lubi miodu? Jego słodki smak …