Magdalena Kartasińska

Kierownik Działu Dietetycznego Dailyfruits Dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne zdobywała na wielu warszawskich i olsztyńskich oddziałach szpitalnych.

“Dietetyka to dla mnie przede wszystkim pasja. Widzę ogromny potencjał w leczeniu żywieniem. Jestem pełna zapału, aby pomagać ludziom edukując ich i wskazując drogę ku zdrowiu. Doświadczenie kliniczne zdobywałam na wielu warszawskich i olsztyńskich oddziałach szpitalnych i dbam o to by nieustannie poszerzać swoją wiedzę. Podążam zarówno ścieżką zawodową związaną z pracą z pacjentem indywidualnym jak i edukując ludzi w każdym wieku w szkołach, placówkach medycznych, biurach, zakładach pracy, na łamach telewizji śniadaniowej czy ze sceny na wielu konferencjach branży HR. Nie powielam żywieniowych mitów, a wręcz rozkładam je na czynniki pierwsze. Przekazuję informacje oparte na aktualnych doniesieniach naukowych wierząc, że wskazywanie ludziom drogi ku zdrowiu poprzez edukację jest moją misją. Widząc ogromny potencjał w leczeniu żywieniem, w sposób rzetelny i przystępny dla odbiorcy staram się szerzyć wiedzę na temat prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia.
Ścieżka zawodowa doskonale współgra z moją pasją gotowania, co pozwala mi nieustannie tworzyć nowe propozycje, które satysfakcjonują nawet najbardziej sceptycznych pacjentów.”

Moje Artykuły

Czas czytania: 3 min Zdawać by się mogło, że nie jest niczym dziwnym, …

Czas czytania: 4 min Ileż to razy w przypadku sportowców, osób aktywnych, czy …

Czas czytania: 3 min Porażka. Ile to razy w swoim życiu czujemy, że …

Czas czytania: 3 min Kiedy trenujemy, czynnie uprawiamy sport i po prostu dbamy …