Magdalena Kartasińska

Kierownik Działu Dietetycznego Dailyfruits Dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie kliniczne zdobywała na wielu warszawskich i olsztyńskich oddziałach szpitalnych.

“Dietetyka to dla mnie przede wszystkim pasja. Widzę ogromny potencjał w leczeniu żywieniem. Jestem pełna zapału, aby pomagać ludziom edukując ich i wskazując drogę ku zdrowiu. Doświadczenie kliniczne zdobywałam na wielu warszawskich i olsztyńskich oddziałach szpitalnych i dbam o to by nieustannie poszerzać swoją wiedzę. Podążam zarówno ścieżką zawodową związaną z pracą z pacjentem indywidualnym jak i edukując ludzi w każdym wieku w szkołach, placówkach medycznych, biurach, zakładach pracy, na łamach telewizji śniadaniowej czy ze sceny na wielu konferencjach branży HR. Nie powielam żywieniowych mitów, a wręcz rozkładam je na czynniki pierwsze. Przekazuję informacje oparte na aktualnych doniesieniach naukowych wierząc, że wskazywanie ludziom drogi ku zdrowiu poprzez edukację jest moją misją. Widząc ogromny potencjał w leczeniu żywieniem, w sposób rzetelny i przystępny dla odbiorcy staram się szerzyć wiedzę na temat prawidłowego żywienia i zdrowego stylu życia.
Ścieżka zawodowa doskonale współgra z moją pasją gotowania, co pozwala mi nieustannie tworzyć nowe propozycje, które satysfakcjonują nawet najbardziej sceptycznych pacjentów.”

Moje Artykuły

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy …

Czas czytania: < 1 min W dziwnych czasach – tych bardzo dziwnych, które …

siłownia zewnętrzna

Czas czytania: 4 min Nowy wymiar treningu siłowego na zewnątrz! Od niedawna siłownia …

Czas czytania: 2 min Suszone owoce to bogactwo witamin i składników odżywczych. Polecane …