Michał Materla odchodzi z KSW

12628640_960771287334621_3825914474626339342_o
Czas czytania: 2 min

To już potwierdzona informacja. Michał Materla odchodzi z KSW. Na stałe wiąże się z EFM SHOW

Dziś na oficjalnym fanpage Michała Materli pojawił się wpis:

“CAŁY TEAM @ksw_mma @kawul_ksw @martinlewandowski dziękuje za te wszystkie lata! Za emocje i możliwość stoczenia 25 pojedynków. To była długa i wyboista droga, ale na końcu zostają wspaniałe wspomnienia! Dużo zdrowia zostawiłem w klatce i na pewno część mojego serca już tam zostanie. 💔

Michał Materla od lat występował w organizacji KSW, budując rozpoznawalność mieszanych sztuk walki w kraju nad Wisłą. Na naszych oczach kończy się pewien etap. Zawodnik przyznał – goszcząc w programie „Oktagon Live” – iż na obecny moment związany jest jedynie z EFM SHOW.

Wykup dostęp do gali EFM Show pod TYM LINKIEM

Na dzień dzisiejszy jestem tylko związany już z organizacją EFM, więc możecie spodziewać się walk za granicą i w Polsce. Kontrakt z KSW wygasł, nie ma go. 

Nic się nie kończy, po prostu zmieniamy – troszeczkę – organizację, ale dalej będę walczył. Cały czas promuję MMA, tak jak to robiłem od kiedy pamiętam. Mam nadzieję, że to grono ludzi, które było za mną, zostanie.

Nie oznacza to oczywiście, iż już nigdy nie zobaczymy go występującego pod szyldem jednego z największych graczy na europejskim rynku, aczkolwiek jak podkreśliła Norbert Sawicki, reprezentujący interesy Michała, współpraca może być nieco utrudniona. 

5 czerwca Materla przystąpi do kolejnej batalii pod sztandarem EFM, tym razem w stolicy Bułgarii – Sofii. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego najbliższym przeciwnikiem, aczkolwiek menadżer zapewnia, iż będzie „wysokiej klasy”.

Polecamy także:

EFM Challenge Show – kto wygra 100 000zł? Mamy swoje typy… – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju