Modne zabiegi: komora hiperbaryczna

gfdshgfdshgfd
Czas czytania: 2 min

Zaczynamy nowy cykl! A w nim prezentujemy trendy; nowoczesne podejście do wellbeing i bycia fit, spojrzenie na swoje ciało w szerszej perspektywie. Będziemy mówić o tym, co można zrobić, by wspomóc swoje samopoczucie, poprawić zdrowie. Zabiegi z pogranicza zdrowotnych, z których chętnie korzystają nie tylko celebryci.

Komora hiperbaryczna, trudne słowo, które ostatnio robi furorę. Na co jest dobra tlenoterapia? Na wszystko! Tak przynajmniej mówi się w fitnessowym świecie. Popularna nie tylko wśród osób znanych, ale też ogólnie, nie posiada negatywnych skutków ubocznych. Czy to magia?

Sama komora najczęściej wygląda trochę jak ogromna “rura” albo łóżko solarium (wyposażone w okno, by nie dyskryminować osób z lekką klaustrofobią). Najczęściej można w niej leżeć, co jest całkiem wygodne i pozwala na kilkadziesiąt minut relaksu. W kapsule otrzymujemy specjalną dawkę tlenu, ale nie takiego, jakim oddychamy na co dzień. Jest to tlen 100%, w najczystszej postaci, za to w ciśnieniu wyższym niż atmosferyczne. Dzięki temu otrzymujemy kilkukrotnie wyższą dawkę tlenu niż z normalnie wdychanego powietrza. To powoduje bardzo pozytywne efekty dla całościowego funkcjonowania organizmu. Mówi się, że komora hiperbaryczna jest polecana przy licznych chorobach autoimmunologicznych, w autyzmie czy innych chorobach neurologicznych, a także np. w chorobach skóry.

Oczywiście, przed poddaniem się pierwszym zabiegom należy przejść dokładny wywiad, by upewnić się, że nie mamy żadnych przeciwwskazań.

Czy warto spróbować? Na pewno postaramy się niedługo przetestować dla Was taki zabieg i wtedy z czystym sercem będziemy mogli polecić.

Na ten moment możemy powiedzieć, że zabieg jest w 100% naturalny, bezpieczny i zdrowy, niestety jego minusem jest dość wysoka cena. Warto przetestować jeśli nie mieliście jeszcze okazji, choćby po to, by przekonać się, że nie wszystkie modne zabiegi są przereklamowane ;).

Polecamy także:

Trenuj online i to zgodnie z trendami! Najpopularniejsze treningi online 2020 – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty