Możliwość wsparcia dla branży – ważne info!

bony_na_cyfryzacje
Czas czytania: 2 min

Branża fitness przeszła wiele wybojów w ostatnich czasach. Liczne lockdown, wiele problemów. W tej chwili kluby borykają się z wieloma problemami finansowymi, kadrowymi i operacyjnymi. Dziś mamy dla Was dobre info!

W ramach wsparcia dla branż dotkniętych COVID (nie tylko dla branży fitness) pojawiła się opcja uzyskania tzw. bonu na cyfryzację.

Kwota inwestycji musi zamknąć się w 300 000 zł, zaś kwota dofinansowania to max 255 000 zł – czyli 85% kwoty całkowitej inwestycji.

Jako jedna z najsilniej dotkniętych COVID branż, branża fitness może liczyć na to, że wnioski będą rozpatrywane priorytetowo. Wsparcie dotyczy nie tylko nowoczesnych produktów online, ale też np. oprogramowania, osprzętowania, które ułatwi funkcjonowanie w systemie hybrydowym digital – live, a także wszelkich działań operacyjnych związanych z cyfryzacją, które mogą zostać podjęte w ramach usprawnienia funkcjonowania klubu.

Jeśli więc prowadzisz swój klub lub małe studio fitness, a może jesteś operatorem sieci i potrzebujesz wsparcia w temacie usprawnienia procesów w klubie i dostosowania się do nowej rzeczywistości… A jak wiemy, zawiera to w sobie w dużej mierze wprowadzenie systemów i produktów online do swojej oferty – warto przyjrzeć się wnioskowi, który dostępny jest na stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii:

https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/wsparcie-msp-w-obszarze-cyfryzacji-bony-na-cyfryzacje

Jest to ostatnia runda dofinansowania tego typu w tym roku kalendarzowym. Wnioski można składać od 20.09 – 20.10.2021.

Pula dofinansowań jest dość wysoka, dlatego nie ma się nad czym zastanawiać – warto działać już teraz. Podejmowanie takich prób pomoże nam wszystkim wrócić na wysoki poziom pracy i do dawnej kondycji.

Serdecznie polecamy i służymy pomocą.

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju