Multisport zawieszony przez niektóre firmy. [Aktualizacja]

MultiSport zawieszony
W związku z decyzją Rady Ministrów o podtrzymaniu ograniczeń, nakazów i zakazów wynikających z wystąpienia stanu epidemii, od dzisiaj tj. 22 stycznia 2021 r, wszystkie karty MultiSport zostają zawieszone.
Czas czytania: < 1 min

W związku z decyzją Rady Ministrów o podtrzymaniu ograniczeń, nakazów i zakazów wynikających z wystąpienia stanu epidemii, od dzisiaj tj. 22 stycznia 2021 r, wszystkie karty MultiSport zostają zawieszone.

Taka informacja obiegła dzisiaj internet wysłana przez firmę Tauron Dystrybucja. Kolejne osoby dają sygnał, że w ich firmach również pojawiła się taka wiadomość. Klienci więc nie będą mogli korzystać z kart. Muszą więc przejść na tradycyjny system rozliczeń co dla klientów może być niekorzystne. Jednak dotyczy to tylko klientów z konkretnych firm.

Jak informuje nas Benefit Systems :
18 stycznia br. wznowiliśmy dostęp do Programu MultiSport i z aktywną kartą można korzystać z obiektów działających zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów. Aktualną listę obiektów oraz wszystkie dodatkowe usługi (w tym treningi online Yes2Move, kurs mindfulness, kreator Diety oraz nauka języka angielskiego online) sprawdzić można na www.kartamultisport.pl. Decyzje dotyczące dostępu do Programu, niezmiennie w przypadku firm, podejmuje pracodawca, który jest stroną umowy z Benefit Systems.


Cały czas mamy bardzo duże zawirowania w branży fitness. Klienci są już mocno sfrustrowani całą sytuacją, a właściciele klubów i trenerzy rozkładają ręce. Mamy nadzieję, że sytuacja wróci do normy jak najszybciej.

Branża chce się otworzyć 1 lutego, ale w tej sytuacji to dla niej kolejne bardzo duże utrudnienie co może spowodować zmianę decyzji. Rząd grozi, że jeśli branża fitness się otworzy 1 lutego to wykluczy ją z pomocy finansowej tarczy. O Tym możesz przeczytać poniżej.

https://megaforma.zakupstrone.pl/rzad-ostrzega-jesli-branza-fitness-otworzy-sie-od-1-lutego-zostanie-wylaczona-z-pomocy-z-tarczy/

Artur Cichecki

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Trening podczas miesiączki

Czas czytania: 2 min Tytułowy wątek rozważany jest bardzo często – zwłaszcza przez kobiety, które są na początku swojej przygody z treningami. Czy można trenować podczas miesiączki? Nie ma