Natalia Czajkowska zrobiła sobie operację biustu. Ma dopiero 21 lat!

Natalia Czajkowska
Dwukrotna Mistrzyni Świata w bikini fitness powiedziała na swoim instagramie, że miała ogromny kompleks z powodu małych piersi.
Czas czytania: 2 min

Dwukrotna Mistrzyni Świata w bikini fitness powiedziała na swoim instagramie, że miała ogromny kompleks z powodu małych piersi.

Natalia Czajkowska czuje niedosyt zdobywając srebrny medal na Mistrzostwach Europy. Chciałaby wrócić po ten tytuł w przyszłości gdyż jak sama mówi tego jej brakuje. Sezon nie był dla niej udany, całe przygotowania szły pod górkę jednak jako sportowiec wysokiej klasy nie załamuje się. Po całych przygotowaniach postanowiła napisać szczerze co myśli :
” Jako doświadczona i utytułowana zawodniczka, która wkłada całe serce i duszę w przygotowania czuję, że dałam z siebie 110%. WSZYSTKO co robiłam jak zawsze podporządkowałam przygotowaniom. Przeszłam operację, w przyspieszonym tempie wróciłam do pełnej mobilności i ciężkich treningów. Po kwarantannie podjęłam decyzję, że chcę w tym roku wyjść na Mistrzostwach Europy. I wyszłam! W najlepszej formie na jaką było mnie stać. Można by rzec, że mocniejsze docięcie zrobiło by robotę, ale tracąc na jakości i gęstości mięśnia (…) Te przygotowania były inne, forma była gotowa na maj – pierwotny termin zawodów (…) Cały proces był inny niż dotychczas – nieco przyspieszony. Stąd wniosek, który wysnuliśmy z trenerem, przygotowania w moim przypadku muszą być przemyślane i ułożone w oparciu o pełen proces (…)”

Natalia Czajkowska

Pochwaliła się na instagramie, że po operacji czuje się dobrze jednak pierwsze noce po powrocie były straszne i została zasypana gradem pytań jaka to była operacja. Odpowiedziała, że tak zrobiła sobie biust sama dla siebie, nie pod zawody. To był jej ogromny kompleks. Wiedziała, że tego nie ukryje i postanowiła powiedzieć o tym na forum publicznym.

Ciekawi jesteśmy jak będzie wyglądała teraz cała sylwetka mistrzyni bikini i czy wpłynie to w przyszłości na jej wyniki na scenie sportów sylwetkowych.


Polecamy także:

Czy Polska Federacja Fitness chce pomóc czy zarobić na pozwach?


Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Głowa to podstawa!

Czas czytania: 3 min Kiedy trenujemy, czynnie uprawiamy sport i po prostu dbamy o swój wygląd i muskulaturę, często martwimy się o przysłowiowe spadki mięśniowe, kontuzje, czy ewentualnie serce.

Full body workout – trening dla każdego?

Czas czytania: 2 min Najbardziej znany trening w świecie siłowni – full body workout, czyli trening całego ciała. Jak uważacie, jaki procent społeczeństwa wykonuje ten właśnie trening? Ma swoich