Nowy producent EMS w Polsce

Red Modern Fitness Club (Facebook Post) (4)
Czas czytania: 2 min

W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek.

Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju sprzętu EMS. Część robi własne marki na bazie Chińskich produktów, a część korzysta z innych producentów, którzy w wielu przypadkach również korzystają z Chińskich półproduktów. Easy Motion Skin to Austriacka marka, która produkowana jest w Niemczech.


Easy Motion Skin wchodzi na Polski rynek dość mocnym uderzeniem podejmując współpracę z kadrą narodową polskich skoczków narciarskich. Stroje zwróciły uwagę Adama Małysza, który skomentował ćwiczącego Piotra Żyłę i publiczność się tym zainteresowała. W niedługim czasie na WP został opublikowany artykuł na ten temat, który możecie przeczytać tutaj:

https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/1042338/stroj-zyly-okazal-sie-hitem-odslaniamy-kulisy-zaskakujacego-pomyslu-thurnbichler

Easy Motion Skin jako pierwszy producent oferuje na polskim rynku EMS w wersji domowej co jest niewątpliwie rewolucją. Do tej pory treningi EMS odbywały się tylko w studiach treningowych pod opieką trenerów. Ze względu na ich wysoką cenę często był to trening zarezerwowany tylko dla gwiazd oraz osób zamożnych. Obecnie ze względu na rosnącą popularność EMS w Polsce, sprzęt staje się dostępny również dla przeciętnego człowieka, który chce rozpocząć przygodę z 20 minutowymi treningami.

Sprzęt jest dostępny w ratach 0% co daje jeszcze większe możliwości dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Wiele osób, które zakupiło już sprzęt stwierdziło, że bardziej opłaca im się kupić sprzęt na własność niż korzystać ze studia treningowego bo jest to dla nich tańsze rozwiązanie i dodatkowo wygodniejsze ponieważ mogą zabrać sprzęt ze sobą w podróż i trenować tam gdzie aktualnie się znajdują oraz uprawiać taką aktywność jaką chcą.


W wywiadzie, który możemy znaleźć na kanale Pawła Leżocha czyli Biznes Od Początku Arek – osoba, która rozpoczyna dystrybucję Easy Motion Skin na Polskę przedstawia opcje współpracy również pod kątem biznesowym jeśli ktoś myśli o otwarciu własnego studia treningowego. Arek w wywiadzie powiedział, że zawiódł się na firmach z którymi do tej pory współpracował, dlatego postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Zaznaczył, że stroje są trwałe, firma ma stabilną pozycję na rynku, inwestuje w jej rozwój oraz ma ekspresowy serwis co zapewni płynność działania biznesu. Jak możemy usłyszeć głosy z rynku – nie wszyscy producenci tego przestrzegają.

Wywiad z Arkiem możesz zobaczyć poniżej:


Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty