Obostrzenia nam niestraszne. Flash Mob Fitness w Bydgoszczy

ff
Czas czytania: 2 min

Kolejny raz mamy lockdown. Nowe czyli stare obostrzenia spowodowały, że w galeriach handlowych mogą funkcjonować tylko sklepy spożywcze, drogerie i salony sieci komórkowych. Jednak falsh mob fitness w Bydgoszczy się odbył!


Zaczęło się klasycznie już gdy jeden z uczestników zaczął się przebierać wzbudzając zainteresowanie ludzi robiących zakupy.  Przechodniów nie było tak wielu jak zwykle jednak wybór miejsca koło marketu spożywczego był jak najbardziej trafiony. To właśnie tutaj można było spotkać ich najwięcej i zainteresować całą akcją. 

Patrycja, która zebrała instruktorów wraz z podopiecznymi dała dużo energii i zaangażowania. Wszystko by walczyć o pozycję branży fitness i uświadamiać ludzi, że to zdrowie. Branża powinna pozostać otwarta. 
Instruktorzy pokazali, że pasja łączy ludzi i wspólnie można podtrzymać nadzieję, rozpalać serca i dawać wiarę w lepsze jutro!W czasach kiedy to otyłość stanowi jeden z największych problemów społeczeństwa, a ruch został maksymalnie ograniczony warto brać udział w jakichkolwiek działaniach, które promują aktywność fizyczną.

Nowe obostrzenia na ten moment nic nie zmieniają dla branży fitness. Wciąż jest możliwość wykorzystywania licencji sportowych by mieć możliwość treningów. To jednak wielu ludzi odstrasza i nie decydują się na wizytę w klubach. Jak wiemy nie wszystkie również są otwarte z różnych względów. 


Flash Mob Fitness w Bydgoszczy to już 5 miasto na mapie Polski gdzie udało się zorganizować akcję. Po mału zmierza do wielkiego finału, który odbędzie się tam gdzie miał swój początek czyli w Warszawie w Złotych Tarasach. Tym razem organizator chce zebrać jak największą ilość osób z 5 miast, które brały udział w wydarzeniu oraz ewentualnych kolejnych po to by pokazać, że branża fitness walczy o swoje prawa i nie można jej spychać na margines jako zbędną rozrywkę. To profilaktyka i sposób leczenia więc czas nadać temu odpowiedni wydźwięk

Branża fitness mimo, że związana z aktywnością to w działaniach pozostaje bierna. Ci, którzy działają nie chcą się wychylać, a Polska Federacja Fitness i jej działania są często negowane przez środowisko tylko pytanie czy słusznie?

Poddawać się nie można. Działania podejmowane obecnie przyniosą pozytywne efekty w przyszłości. Zaangażowanie środowiska fitness w akcje promujące aktywność pozwolą również dobrze wpłynąć na jej wizerunek i wzrost zainteresowania nią. Dlatego działania muszą być spójne i konsekwentne.

Polecamy także

My nie przestajemy! #OtwieraMySport – Flash Mob Fitness vol. 4 – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju