Ogromne bicepsy zawalczą u Najmana? Komandos w natarciu!

szymon
Szymon Komandos czyli Polski Rich Piana od jakiegoś czasu podbija internet swoimi nienaturalnie wielkimi bicepsami. Łapy wielkie jak Dynie, które niebawem zadebiutują w MMA
Czas czytania: < 1 min

Szymon Komandos czyli Polski Rich Piana od jakiegoś czasu podbija internet swoimi nienaturalnie wielkimi bicepsami. Łapy wielkie jak Dynie, które niebawem zadebiutują w MMA.

Organizacja Marcina Najmana niedawno miała swoją pierwszą galę, która wbrew pozorom okazała się udana. Początkowo wiele osób bojkotowała to wydarzenie ze względu na złe zachowanie Marcina Najmana na gali Fame MMA. Jednak jak się okazuje mimo wszystko spore grono osób galę obejrzało. Tym razem gwiazdą ma zaostać Szymon “Synthol” Komandos, który ma walczyć w walce wieczoru, a przeciwnik wkrótce będzie poznany.

“Oczywiście biorę wszystko na klatę i będzie dobry pokaz, o ile wszystko pójdzie tak jak trzeba” – dodał Komandos. Swoje mięśnie powiększa Synholem, olejem, który powoduje taką opuchliznę.

Wiele osób kończy taką zabawę operacjami, a w połączeniu z MMA taki scenariusz staje się być bardzo prawdopodobny.

Szymon zyskuje właśnie w ten sposób popularność. Większość nie kryje zażenowania tym zachowaniem jednak temat jest na tyle wyrazisty i budzący kontrowersje, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.
Najczęściej pojawiający się komentarz nie tylko w stosunku do Komandosa, ale i pozostałych użytkowników Syntholu to “kalectwo”.

Być może uda nam się zaprosić Szymona na wywiad i transmisję na żywo wtedy dowiemy się co nim kieruje podejmując się takich działań.

Polecamy również:

Artur Cichecki

Social Media

Najpopularniejsze

Zapisz się do newslettera

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty