Piekielnie skuteczna metoda na przeziębienie. Sama natura :)

sssss
Czas czytania: < 1 min

Pogoda za oknem w kratkę. Raz pada, raz wieje. Łatwo o infekcję. A czy może być lepsza wiadomość niż dowiedzieć się, że można ją zwalczyć nie faszerując się lekami z apteki?

Pewnie zastanawiacie się czym to zrobić. Otóż odpowiedź jest bardzo prosta- miód i kurkuma.


O tym, że miód świetnie zwalcza infekcje wiedziały już nasze babcie. Działa przeciwbakteryjnie, a w dodatku nie powoduje uodparniania się bakterii, tak jak ma to miejsca w przypadku stosowania tradycyjnych antybiotyków.
Badania wykazały, że miód w połączeniu z kurkumą dają niesamowite efekty. Zawarte w kurkumie kurkuminoidy mają właściwości lecznicze w tym przeciwutleniające, przeciwzapalne, antyseptyczne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Jeśli dodamy kurkumę do miodu daje ona efekty najsilniejszego naturalnego antybiotyku jaki można zastosować. Dodatkowo świetnie wzmacnia organizm i poprawia odporność.
Co ciekawe taką mieszankę miodu i kurkumy możemy stosować zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie np. na ranę po skaleczeniu.

Jeśli poczujemy, że chwyta nas przeziębienie warto sięgnąć po tzw. złoty miód, czyli mieszankę 100 g niefiltrowanego miodu i 1 łyżki kurkumy. Po zmieszaniu przechowujemy w lodówce. Jak stosować? Najważniejsze to od razu, gdy poczujemy, że coś nas „bierze”.
Dzień 1- pół łyżeczki co godzinę przez cały dzień,
Dzień 2 – pół łyżeczki co dwie godziny,
Dzień 3 – pół łyżeczki trzy razy w ciągu dnia.
Objawy powinny ustąpić po trzech dniach stosowania.

Powodzenia 🙂

ProjektSukces
www.projekt-sukces.pl

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju