Platforma treningowa? Wszystko jest możliwe!

175
Czas czytania: 2 min

Sporo piszemy o możliwościach treningowych online i staramy się wybierać dla Was najciekawsze i najlepsze rozwiązania. Przed Wami jedno z nich – platforma oferująca tworzenie spersonalizowanych planów treningowych tak przez trenera, jak i przez użytkownika. Kto zdążył już poznać Exercise Library?

Exercise Library to stosunkowo nowy projekt, a jednak mamy nadzieję, że będzie się rozkręcać. Dlaczego? Ponieważ oprócz tego, że oferuje trening online, daje też możliwość pełnej personalizacji tego treningu; korzystania z kolosalnej (ponad 1500) bazy ćwiczeń w postaci zdjęć i filmów, dodawania swoich pomiarów, notowania postępów i bezpośredniej konsultacji ze specjalistą.

Jeśli wiesz, jak trenować – możesz użyć kreatora treningu i stworzyć własny plan według parametrów takich, jak tempo, ciężar, liczba powtórzeń czy serii, odpoczynek… Jeśli nie wiesz nawet, jak ugryźć temat – nadal możesz mieć plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości i są na to dwa sposoby.

Możesz skorzystać z tego, co przygotowali dla Ciebie eksperci Biblioteki Ćwiczeń. Planów jest już teraz kilkanaście, a projekt działa raptem 2 tygodnie. Możesz też skorzystać z dostępnego komunikatora i po prostu znaleźć trenera; czy to online, czy to takiego, który się z Tobą spotka.

Przygotowane plany możesz pobrać w pdf, możesz też korzystać z aplikacji i wtedy oprócz zdjęć widzisz także filmy, co pozwala poprawiać technikę.

Ale Biblioteka Ćwiczeń… To prawdziwa Biblioteka. Poza planami treningowymi i pojedynczymi ćwiczeniami, znajdziesz tam także bazę wiedzy w postaci bloga, który systematycznie wypełnia się artykułami z przeróżnych dziedzin związanych z szeroko pojętym treningiem i zdrowym stylem życia. Trenerzy mogą też korzystać z bazy szkoleń. Hasłem autorów było przez chwilę “Spotkajmy się w Bibliotece”… I brzmi to bardzo zachęcająco.

Bo Biblioteka Ćwiczeń na pewno już na Was czeka 😉

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Cukrowe fakty i mity w pigułce

Czas czytania: 2 min Przez lata wokół cukru powstało wiele mitów. Niektóre wzięły się z plotek, inne z badań, których wyniki już dawno są nieaktualne, a jeszcze inne powstały

Jak po prostu zacząć ćwiczyć?

Czas czytania: 3 min Temat „jak zacząć ćwiczyć” to jeden z najpopularniejszych tematów na wielu blogach sportowych. Zachodzą w głowę nie tylko klienci, ale też specjaliści – jak zmotywować,

Jak zmieniać nawyki krok po kroku?

Czas czytania: 2 min Znamy wszyscy ten schemat: nic się nie dzieje, jemy źle, nie trenujemy, a potem nagle pojawia się jakiś bodziec, motywacja… I chcemy zmieniać wszystko, jeść