Polacy zaprojektowali tablicę treningową?

Tablica treningowa Grip Trip
Czas czytania: 2 min

Tablica treningowa, na której użytkownik przemieszcza się po labiryncie za pomocą dwóch uchwytów. Wspinający ma możliwość wyboru dowolnej trasy którą chce podążać, w zależności od umiejętności oraz zaawansowania.Nie wystarczy klasyczny drążek?

Główną różnicą względem standardowego podciągania na drążku jest przemieszczanie się wielokierunkowe. Ciężar rozkładany jest naprzemienne na liczne partie mięśni, z uwzględnieniem precyzyjnej koordynacji rąk.  Połączenie obciążenia statycznego i dynamicznego, które stanowi ogromny bodziec do przyrostu dla pracujących mięśni. W praktyce jest to duża liczba podciągnięć, praca z własnym ciężarem w różnych kierunkach oraz amplitudzie. Ćwiczenie angażuje bardzo dużą liczbę  grup mięśni, m.in. biceps, triceps, barki, mięśnie brzucha, plecy.

Grip Trip – tablica treningowa.

Dobry sposób na monotonię treningową.

Skuteczny trening wcale nie musi opierać się na monotonnym dźwiganiu ciężarów. Tablica treningowa może go urozmaicić. Skutecznie pomoże Ci zbudować przyrost masy mięśniowej, ale dzięki swojej różnorodności sprawi, że trening stanie się ciekawszą formą spędzania czasu na siłowni.

Tablica doskonale wpisuje się w trend rosnącego zainteresowania zajęciami i treningiem OCR.

Zaprojektowana przez dwóch polskich młodych konstruktorów, jest efektem ich pasji do sportu i spełnienim marzeń.

Produkt zastrzeżony w urzędzie patentowym RP

Wyprodukowana w całości w Polsce. Zastrzeżona w Urzędzie Patentowym RP.

Trening dla wspinaczy?

Sprawdzi się jako forma treningu dla wspinaczy górskich,
którzy przy wspinaczce, polegać muszą przede wszystkim na zręczności, oraz pracy z własnym ciężarem.  “Stalowy”  uchwyt, mocne plecy i ramiona, a także siła i precyzja ruchu, to niezbędne czynniki do wypraw górskich.

Grip Trip Tablica Treningowa.

Pacman OCR. Labirynt który przygotuje do startu w biegach z przeszkodami.

Możliwość treningu w zwisie bądź na ugiętych ramionach w izometrii sprawa iż trening jest urozmaicony i bardzo intensywny. Popularność biegów takich jak Runmageddon wciąż rośnie, a wiele osób zastanawia się jak przygotować się do biegów z przeszkodami. Tablica treningowa będzie dobrym uzupełnieniem Twojego treningu.

Grip Trip Tablica Treningowa

Polecamy również:

Social Media

Najpopularniejsze

Zapisz się do newslettera

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty