Polska Federacja Fitness – przed naszą branżą jest mnóstwo pracy.

polska federacja fitness
Skład rady nadzorczej PFF został rozszerzony.
Czas czytania: 2 min

W minionym tygodniu odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polska Federacja Fitness, podczas którego poruszone zostały kwestie nadchodzących miesięcy i działań, jakie należy podjąć w ramach:

a) ograniczenia ew. kolejnych prób dot. lockdown’u naszego sektora [wsparcie prawne, działalność lecznicza, itp.]

b) rozpoczęcia długofalowej kampanii społecznej, która miałaby na celu uświadamianie społeczeństwa o wszelkich zaletach, korzyściach płynących z aktywności fizycznej oraz profilaktyki z tym związanej.

c) podjęcia rozmów z przedstawicielami sektora bankowego w celu zniesienia obecnych ograniczeń w dostępie do większości rodzajów produktów finansowych

d) rozpoczęcia współpracy z sektorem medycznym [zarówno prywatnym, jak i publicznym], a branżą fitness [program “Fitness Na Receptę”].

e) podjęcia wszelkich możliwych działań celem uzyskania jak największego poparcia dla Ustawy Odszkodowawczej, która będzie procedowana na sali plenarnej Sejmu pod koniec 09.2021 Podczas spotkania, zostały dokonane również zmiany personalne w zakresie zarządu PFF oraz Rady Nadzorczej PFF.

Na podstawie zgłoszonych kandydatur oraz wyników głosowania, skład rady nadzorczej PFF został rozszerzony o następujące osoby:

Łukasz Gądek, Prezes CityFit Wojtek Szwarc, Członek Zarządu Benefit Systems SA Dariusz Kandziora, Właściciel Interfit Maciej Kowalski, Organic Fitness W składzie zarządu PFF zmiana dot. rezygnacji p. Jacka Galińskiego z klubów Kinetic Fitness Club – Przyjaciele Kinetic, natomiast jego miejsce w wyniku głosowania zajął Sebastian Gazda z sieci klubów UP fit. Podczas zgromadzenia zostały również powołane zespołu, do poszczególnych zadań wymienionych w założeniach dot. dalszych działań PFF:- Zespół ds. Legislacji- Zespół ds. współpracy z sektorem medycznym- Zespół ds. współpracy z sektorem bankowym i finansowym. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim obecnym na spotkaniu oraz tym samym zaprosić wszystkich chętnych właścicieli klubów fitness oraz innych obiektów sportowych z naszego sektora, dystrybutorów sprzętu fitness oraz innych przedsiębiorców działających na rynku fitness, do wzmocnienia naszych szeregów np. w ramach w/w zespołów oraz dołączenia do PFF. Przed naszą branżą jest mnóstwo pracy zarówno w zakresie zmiany postrzegania naszego sektora, jak i wypracowania rozwiązań, które od lat funkcjonują w innych krajach europejskich [np. współpraca z sektorem medycznym czy profilaktyka związana z aktywnością fizyczną w ramach podstawowych świadczeń zdrowotnych].

Jesteśmy również otwarci na wszelkie inne inicjatywy, ukierunkowane na rozwój branży fitness. W najbliższych dniach informować o:- dacie webinaru związanego z programem “Fitness Na Receptę” – przebiegu spotkania w Najwyższa Izba Kontroli (NIK), gdzie będziemy prezentować obecną sytuację branży fitness oraz realny stosunek uzyskanej pomocy w ramach tarcz antykryzysowych, a realnymi stratami poniesionymi przez branżę- dacie webinaru dot. możliwych scenariuszy oraz sposobów na przygotowanie się przełom Q3 2021 / Q4 2021.

Poinformowała Polska Federacja Fitness

Polecamy również:

Social Media

Najpopularniejsze

Zapisz się do newslettera

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Rodzaje jogi

Czas czytania: 4 min Joga to piękna filozofia i piękny sport. Nie zawsze musisz być zwolennikiem tej filozofii, by uprawiać jogę jako zdrowy i uniwersalny sport. A jednak zanim

Placuszki dyniowe

Czas czytania: < 1 min Sezon na dynię ruszył już w pełni! Dynia jest bardzo uniwersalnym warzywem i smakuje również świetnie na słodko! Polecamy przygotować dynię w wolny dzień i

Fit carbonara z szynką i pieczarkami

Czas czytania: < 1 min Tradycyjna wersja obfituje w śmietanę z dodatkiem boczku. Ale na co dzień nie musisz rezygnować z takich rarytasów jak carbonara. Wypróbuj jej zdrowszą wersję z