Postępowanie w sprawie właściciela siłowni umorzone! Artur Kozłowski wygrał! Policja działała bezprawnie!

artur kozłowski wygrał
Powiedział, że było warto! Pomimo 24 kontroli, nie poddał się i nie zamknął swojego klubu.
Czas czytania: 3 min

Artur Kozłowski w okresie kiedy panowały nawet największe obostrzenia cały czas prowadził swój klub, a w dodatku umożliwił również prowadzenie klubów innym jak również legalne trenowanie w nich na zasadach licencji. Był nieugięty i pomimo licznych najść bo aż 24 nie poddał się i postanowił walczyć o swoje prawa jak również o prawa wszystkich Polaków. Wciąż powtarzał, że działa zgodnie z obowiązującym prawem, a mimo to jego działalność utrudniali funkcjonariusze policji jak również ini urzędnicy państwowi. To był bardzo gorący i nerwowy czas. Dzisiaj na swoim profilu poinformował o umorzeniu w jego sprawie postępowania.

Można zauważyć, że faktycznie to co było uznane za obowiązek nie powinno mieć miejsca ponieważ w piśmie widzimy, że nie można całkowicie zakazać prowadzenia działalności gospodarczej, a to właśnie miało miejsce.

Przeczytajcie wszystko dokładnie bo gdyby taka sytuacja miała się powtórzyć to obecnie nikt nie powinien stosować się do bezprawnych przymuszeń rządu.

VICTORY FREEDOM !!!od stycznia do końca kwietnia trwała moja walka o moje/nasze Prawa Obywatelskie,24 najścia milicji(bo policja tak nie postępuje) i sanepidu, na mój drugi dom Kuźnia Formy – Siłownia & Fitnesspo miesiącach oczekiwań, Sąd Rejonowy w Siedlcach przyznał mi rację że cały czas działałem legalnie, podczas tego swoistego “narodowego testu na inteligencję”!!!od początku wiedziałem że nie będzie łatwo, ale teraz wiem że było warto!!!Jako Kluby Partnerskie zrzeszone w Polish Bodybuilding & Fitness & Powerlifting Federation mamy już ponad dwieście takich postanowień Sądów!!!a to potwierdza że wszyscy którzy mi zaufali działali legalnie!!!Powyższe postanowienie Sądu potwierdza to, co podczas ponad dwudziestu kontroli mówiłem milicjantom i urzędniczkom sanepidu, a mianowicie tłumaczyłem im na podstawie przepisów prawa, żeby mieli świadomość że ich działania nie mają legalnej podstawy prawnej i w przyszłości udowodnię im że dopuszczali się w ten sposób łamania moich/naszych Praw Obywatelskich zawartych w KonstytucjiMoja osobista, prawie że samotna walka z systemem bezprawia, jest przykładem tego że warto walczyć o swoje prawana przekór wszystkim złym!!!Jak ten Dawid postawiłem się Goliatowi w tej nierównej walce!!!a otwarcie stając w obronie moich/naszych praw, mojej pracy i życiowej pasji, naraziłem się temu systemowi bezprawia i jego ślepym sługusom!!!dlatego wiem że to właśnie za to w dniu 26 maja miała spaść moja głowa!!!”…Kto oddaje wolność w zamian za bezpieczeństwo, nie zasługuje na żadne z powyższych..”Ze sportowym pozdrowieniem

Polecamy również:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju