program-update-landing-page-960x540-1
Czas czytania: 2 min

Czy są wśród nas fani zajęć grupowych fitness? Wiemy, że tak. A jeśli tak, to na pewno z radością przyjmiecie fakt, że już 2.10.2021 odbędzie się event jednej z najbardziej znanych szkół fitness na świecie.

Les Mills, bo o nich mowa, to szkoła pochodząca z Nowej Zelandii. Są znani ze swojego profesjonalizmu i niesamowitego poziomu działań: tworzą mnóstwo różnych programów zajęć fitness (na świecie ponad 20) i są znani w większości krajów. To właśnie ich autorstwa są znane Wam z sali fitness programy takie, jak np. Bodypump (trening ze sztangą).

Les Mills nie zwolnił tempa przez trudny okres pandemii – najpierw oferowali szeroko dostępne treningi z aplikacją Les Mills OnDemand. Funkcjonowała ona oczywiście przed lockdown, ale dopiero w jego trakcie spopularyzowała się jeszcze bardziej.

Teraz jednak wracają z nową mocą i we wszystkich klubach, w których macie okazję uczestniczyć na ich zajęcia, już niebawem zobaczycie nowe choreografie. Cieszy nas prężne działanie zarówno Les Mills jak i instruktorów, którzy prowadzą ich zajęcia czy klubów funkcjonujących na licencji. W zeszłym roku, tuż po wakacjach, witali nas choreografiami pod hasłem Les Mills United – manifestując to, co już od dawna wszyscy wiemy: że w czasach, które nastały, najbardziej na świecie powinniśmy dbać o to, by się jednoczyć, bo to właśnie jest naszą siłą, nie tylko w branży fitness.

W tym roku ich nowe choreografie występują pod hasłem Unstoppable: i wiemy, że tacy właśnie są. Wierzymy, że i nasza branża potrafi być nieposkromiona i czekamy na eventy.

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju