program-update-landing-page-960x540-1
Czas czytania: 2 min

Czy są wśród nas fani zajęć grupowych fitness? Wiemy, że tak. A jeśli tak, to na pewno z radością przyjmiecie fakt, że już 2.10.2021 odbędzie się event jednej z najbardziej znanych szkół fitness na świecie.

Les Mills, bo o nich mowa, to szkoła pochodząca z Nowej Zelandii. Są znani ze swojego profesjonalizmu i niesamowitego poziomu działań: tworzą mnóstwo różnych programów zajęć fitness (na świecie ponad 20) i są znani w większości krajów. To właśnie ich autorstwa są znane Wam z sali fitness programy takie, jak np. Bodypump (trening ze sztangą).

Les Mills nie zwolnił tempa przez trudny okres pandemii – najpierw oferowali szeroko dostępne treningi z aplikacją Les Mills OnDemand. Funkcjonowała ona oczywiście przed lockdown, ale dopiero w jego trakcie spopularyzowała się jeszcze bardziej.

Teraz jednak wracają z nową mocą i we wszystkich klubach, w których macie okazję uczestniczyć na ich zajęcia, już niebawem zobaczycie nowe choreografie. Cieszy nas prężne działanie zarówno Les Mills jak i instruktorów, którzy prowadzą ich zajęcia czy klubów funkcjonujących na licencji. W zeszłym roku, tuż po wakacjach, witali nas choreografiami pod hasłem Les Mills United – manifestując to, co już od dawna wszyscy wiemy: że w czasach, które nastały, najbardziej na świecie powinniśmy dbać o to, by się jednoczyć, bo to właśnie jest naszą siłą, nie tylko w branży fitness.

W tym roku ich nowe choreografie występują pod hasłem Unstoppable: i wiemy, że tacy właśnie są. Wierzymy, że i nasza branża potrafi być nieposkromiona i czekamy na eventy.

Polecamy także:

Social Media

Najpopularniejsze

Zapisz się do newslettera

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Rodzaje jogi

Czas czytania: 4 min Joga to piękna filozofia i piękny sport. Nie zawsze musisz być zwolennikiem tej filozofii, by uprawiać jogę jako zdrowy i uniwersalny sport. A jednak zanim

Placuszki dyniowe

Czas czytania: < 1 min Sezon na dynię ruszył już w pełni! Dynia jest bardzo uniwersalnym warzywem i smakuje również świetnie na słodko! Polecamy przygotować dynię w wolny dzień i

Fit carbonara z szynką i pieczarkami

Czas czytania: < 1 min Tradycyjna wersja obfituje w śmietanę z dodatkiem boczku. Ale na co dzień nie musisz rezygnować z takich rarytasów jak carbonara. Wypróbuj jej zdrowszą wersję z