Rozpisał mu cykl sterydowy i zniszczył zdrowie? Internetowy GURU w akcji.

True hard worker. Cropped closeup of a strong muscular male holding a dumbbell posing against black background
Przy trzecim cyklu stosował według zalecenia swojego trenera 6 środków plus insulinę po treningu. Wszystko wydarzyło się w czasie 9 miesięcy od rozpoczęcia współpracy. Wszystko w dość dużych dawkach przy tej ilości środków biorąc pod uwagę małe doświadczenie z tego typu środkami.
Czas czytania: 2 min

Jedni branie sterydów nazywają drogą na skróty, inni zaś dochodząc naturalnie do granic swoich możliwości chcą je przekraczać korzystając ze wspomagania farmakologicznego. Każdy wybiera swoją własną drogę jednak zabierając się za to trzeba uważać kto jest naszym doradcą.

W sieci pojawiła się historia chłopaka, który chcąc uzyskiwać lepsze rezultaty postanowił rozpocząć współpracę z trenerem. Pomysł przyszedł my do głowy ponieważ miał okazję się z nim spotkać na treningu i postanowił rozpocząć z nim współpracę. Współpraca miała polegać na ułożeniu planu treningowego, diety, a w niedługim czasie również cyklu sterydowego. Rozsądnie będzie jeśli osoba, która myśli o wzięciu środków dopingujących ma już pewien staż na siłowni. Nie jest osobą początkującą treningowo i wie już jak się należy odżywiać aby maksymalnie wykorzystać efekty stosowania tych środków.

Trener ułożył plan treningowy i dietę po czym przystąpili do trwającej 3 miesiące redukcji. Po tym okresie dostał również cykl sterydowy składający się z 3 środków o długich estrach testosteron cypionat, masteron i boldenon. Jako osoba, która wcześniej nie brała sterydów chłopak myślał, że dostanie tylko jeden środek czyli sam testosteron.
Tak się uważa, że jako osoba, która dopiero rozpoczyna swoje działania ze środkami dopingującymi powinno się zaczynać od jednego środka.

Przy drugim cyklu trener rozpisał mocniejszy środek i bardziej toksyczny niż pozostałe trenbolon również tzw. długi. Może tutaj wystąpić pogorszenie samopoczucia, na które klient trenera się skarżył. Oprócz tego problemy ze snem, zdenerwowanie, podwyższone ciśnienie.

Przy trzecim cyklu stosował według zalecenia swojego trenera 6 środków plus insulinę po treningu. Wszystko wydarzyło się w czasie 9 miesięcy od rozpoczęcia współpracy. Wszystko w dość dużych dawkach przy tej ilości środków biorąc pod uwagę małe doświadczenie z tego typu środkami.

Jakie były efekty uboczne tej współpracy i takich środków?

Podwyższone ciśnienie, ginekomastia, podwyższone próby wątrobowe, podwyższony poziom prolaktyny, podniesiony poziom estrogenów.

Po badaniach, które wskazały powyższe wyniki trener powiedział ” Nie fisiuj, że to są fatalne wyniki”.

“Miałem klapki na oczach” powiedział klient trenera personalnego, który go prowadził. “Cieszę się, że nie miałem go pod ręką w końcowej fazie” na koniec dodał. Zaufał osobie, która w sieci ma duże zasięgi co się również wiąże z pozornym wzrostem wiarygodności dla potencjalnych klientów.

Jeśli chcesz korzystać z pomocy trenera personalnego to warto mocno zweryfikować kto to jest i czy ma odpowiednie kwalifikacje by się tym zajmować. W przypadku układania cykli sterydowych tym bardziej warto kilka razy się zastanowić z kim podejmujemy współpracę.

Więcej o całej sytuacji u źródła w filmie poniżej:

Jak internetowy guru może zniszczyć Ci zdrowie, czyli rozpiski pseudotrenera i ich skutki.

Polecamy także:

Natalia Czajkowska zrobiła sobie biust. Ma dopiero 21 lat!

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty