#rozRUSZAMY – akcja branży fitness rozrusza cały kraj

unnamed
Czas czytania: 2 min

Oficjalnie ruszyła ogólnopolska akcja branży fitness, której inicjatorem i pomysłodawcą jest firma A4® – Progres Dzięki Nauce. W inicjatywę angażuje się coraz więcej klubów fitness, firm sportowych, mediów oraz specjalistów i influencerów z całego kraju. Cel jest szczytny – walka z negatywnymi konsekwencjami braku ruchu i zwiększanie świadomości jego szkodliwego wpływu na zdrowie i kondycję psychiczną.

Lockdowny nie tylko zamknęły branżę fitness, ale też miliony Polaków w domach. Ruszamy się coraz mniej, a to przekłada się na szereg konsekwencji zdrowotnych i psychicznych. 

Brak ruchu jest istotnym czynnikiem ryzyka rozwoju chorób takich jak: otyłość, choroba niedokrwienna serca, cukrzyca typu 2, rak piersi, czy też rak okrężnicy. Zdrowie psychiczne również narażone jest na powstanie zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń snu, chronicznego stresu i obniżenie nastroju. 

Jak chcemy odwrócić ten trend?

Przede wszystkim przez zbudowanie świadomości problemu braku ruchu i jego skutków dla ciała i psychiki. Chcemy inspirować i podkreślać, że ruch nie wymaga dużych kosztów. A nasze działania wspieramy edukacją, która pomaga zrozumieć podstawowe kwestie i wpływa na nowy, zdrowy tryb życia. 

Chcesz wiedzieć jak dołączyć do akcji? 

Wystarczy wejść w poniższy link i zarejestrować się jako uczestnik akcji. – https://rozruszamy.pl/

  • Jako firma, otrzymasz dostęp do +100 wartościowych treści (wraz z grafikami/filmami) do wklejenia na swoje kanały social media i newslettera. 
  • Jako specjalista/Influencer, możesz wspomóc akcję swoją wiedzą, udostępniając swoje treści innym i edukując odbiorców 
  • Jako pasjonat zdrowego stylu życia, otrzymasz dostęp do wartościowych treści  i inspirujące materiały, które wykorzystasz w swoim życiu codziennym 

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Moc niacyny – mocą Twojej skóry

Czas czytania: 3 min Przy obecnym rozwoju kosmetologii i idącej za tym medycyny estetycznej – istnieje cały szereg zabiegów i środków stosowanych w celu poprawy wyglądu i kondycji naszej skóry.