Sanepid w Toruniu przegrał! Przyznaje, że środki pobrał NIENALEŻNIE!

SANEPID W TORUNIU PRZEGRAŁ! (1)
Czas czytania: < 1 min

W dziwnych czasach – tych bardzo dziwnych, które jeszcze całkiem niedawno nam towarzyszyły portal Megaforma publikował wiele informacji, które dopingowały przedsiębiorców do działania. Tworzyliśmy dla Was transmisje na żywo z prawnikami, rozmawialiśmy także z założycielem kancelarii IRBIS. Michał Kosel bo o nim mowa opublikował poniższy wpis na swojej stronie.

“Sanepid w TORUNIU rozjechany – na konto właściciela Klubu Fitness wraca:

– pełna wysokości mandatu pobranego z konta

– odsetki w pełnym wymiarze

– wszelkie koszty procesowe

…do tego #Sanepid sam przyznaje, że środki, które pobrał były… “POBRANE NIENALEŻNIE”

Takie wyroki cieszą, szczególnie, że nasi prawnicy biją się codziennie w imieniu przedsiębiorców w różnych sprawach formalno-urzędowych. Od 2 lat walki z nielegalnymi ruchami sanepidu mamy na koncie wynik 45:0 dla Kancelarii IRBIS – dzięki temu, że przecieraliśmy szlaki, gdy inni dopiero zastanawiali się czy reprezentować właścicieli firm, teraz jesteśmy jak nigdy dobrze przygotowani na ewentualne perturbacje na jesieni.”

Sanepid w Toruniu przegrał. Musiał zwrócić pieniądze przedsiębiorcy.

Jak mówi, do tej pory wynik to 45-0. Sądy obaliły niezgodne z prawem działania i decyzje urzędników. Tym razem przedsiębiorcy zapewne już tak łatwo nie ulegną groźbą, które nie są podparte jasnymi i klarownymi przepisami prawnymi.
Ciekawe co przyniesie tegoroczna jesień. Dajcie znać w komentarzu w naszych kanałach social media co sądzicie.Przeczytaj również:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju