Siłownie, kluby fitness, outdoor. A Ty, co wybierasz?

gallery-5
Czas czytania: 2 min

W tym roku w lecie będzie obfitość możliwości jeśli chodzi o sporty! Siłownie wreszcie otwarte, a do tego wszystko to, czego nauczyliśmy się lub odkryliśmy w trakcie kwarantanny. Pamiętaj, że w ogromie możliwości najważniejsze jednak będzie to, co zawsze; Twoje cele i ich realizacja. Dlatego na trening marsz!

Cokolwiek robiłeś podczas lockdownu (lub nawet, jeśli nie robiłeś nic), na pewno w lecie masz szansę to zmienić. A tymczasem możliwości będzie więcej niż zwykle, bo po prostu odkryliśmy, jak wiele rzeczy można robić też poza siłownią. Ciekawi jesteśmy, jakie będą Wasze treningowe wybory, a my tylko przypominamy, co latem można aktywnie robić…

  • siłownia – wyczekana przez wielu, wraca nareszcie do łask i działania. Jeśli jesteś freakiem siłownianym, na pewno z radością wrócisz do przerzucania ciężaru i do formy.
  • trening outdoor – tu możliwości cała masa! Bieganie, rolki, szybkie spacery, nordic walking. Nie zapewnią Ci budowania masy mięśniowej, ale na pewno aktywność na świeżym powietrzu zawsze jest zdrowa i zalecana.
  • siłownia outdoor – przyjemne z pożytecznym. Co prawda osiedlowe siłownie pod chmurką nie tylko trochę nam się już opatrzyły, ale też sprzęt na nich dość często jest popsuty i niekoniecznie nadaje się do treningu… Ale za właściciele niektórych siłowni postanowili dać swoim klientom możliwość treningu outdoor jako opcja do wyboru! To super pomysł, ponieważ możesz trenować z tradycyjnym sprzętem z siłowni z tym, że poza jej terenem. Przykładem takiego obiektu jest np. Garden Club Sports&Health w Konstancinie, który posiada specjalnie przygotowane miejsca do treningu outdoor.
  • tenis, basen, jazda konna – sporty, które w dobie lockdown doczekały się poniekąd “przypomnienia”. Ludzie, którzy nie pamiętali wcześniej o tych możliwościach, nagle zaczęli wracać do tego sportu lub też uczyć się np. jeździć konno czy pływać.

Lockdown był trudnym czasem, to prawda, a zwłaszcza dla branży fitness. Ale zobaczcie, jak wiele możliwości ponownie odkryliśmy, jaką kreatywność w uprawianiu sportu w nas wzbudziła ta konieczność. Ile godzin przećwiczyliście w domu, czego wcześniej nigdy nie robiliście… Teraz, kiedy wiemy, że wakacje będą w miarę normalne, możemy pomyśleć o tym, jak wykorzystać te nowe możliwości.

Jaką formę aktywności wybierasz?

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju