Siłownie zamknięte? Zobacz jak wygląda współpraca z trenerem online.

woman-3190829_1920
Twoja siłownia została zamknięta? Możliwość współpracy z ulubionym trenerem się zakończyła? Nie musi tak być! Zawieszenie działalności siłowni, nie oznacza, że musisz pożegnać się ze swoim szkoleniowcem na długie miesiące. Istnieją możliwości, aby kontynuować współpracę przez internet. Nie oznacza to, że trening będzie mniej skuteczny.
Czas czytania: 2 min

Twoja siłownia została zamknięta? Możliwość współpracy z ulubionym trenerem się zakończyła? Nie musi tak być! Zawieszenie działalności siłowni, nie oznacza, że musisz pożegnać się ze swoim szkoleniowcem na długie miesiące. Istnieją możliwości, aby kontynuować współpracę przez internet. Nie oznacza to, że trening będzie mniej skuteczny.

Czy mogę współpracować z trenerem przez internet?

Coś, co do niedawna wydawało się abstrakcyjne, teraz powoli staje się czymś naturalnym. Wielu specjalistów przeniosło swój biznes do sieci, nie tylko na skutek ograniczonych możliwości spowodowanych pandemią. Prowadzenie współpracy online dla wielu osób jest wygodniejsze. Z całą pewnością jest to duża wygoda i oszczędność czasu i szansa dla tych, którzy nie chcieli chodzić na tradycyjne zajęcia.

Treningi z ulubionym trenerem na odległość są możliwe. Wystarczy do tego instalacja jednego z darmowych komunikatorów internetowych przeznaczonych do rozmów wideo. Oprócz tego w każdej chwili możesz zgłosić się z problemem przez wiadomości tekstowe czy nagrania głosowe. Stały kontakt ze szkoleniowcem, na pewno pomoże w rozwiązywaniu nagłych problemów. Szybkie odpowiedzi nie pozwolą na popełnienie błędu żywieniowego i złej techniki przeprowadzanych ćwiczeń.

Współpraca z trenerem online.

Czy współpraca z trenerem online może być skuteczna?

Oczywiście, że może być równie skuteczna, jak tradycyjne metody. Możesz z niej skorzystać na wiele sposobów.

Należą do nich:

  1. Wykupienie planu treningowego i diety – możesz zakupić rozpiskę ćwiczeń i plan żywieniowy. To pomoże Ci poukładać wszystko oraz nadać kierunek, w którym chcesz zmierzać. Doświadczony trener określi drogę uwzględniając twoją dyspozycyjność, finanse i możliwości wysiłkowe.

  2. Treningu online z trenerem personalnym – wystarczy kamerka, dostęp do komputera i trochę wolnej przestrzeni, aby móc przeprowadzić ćwiczenia z instruktorem. Będzie on nadzorował Twój wysiłek, tak jakby miało to miejsce na żywo. Zadba o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, skoryguje błędy i doda Ci motywacji w razie potrzeby.

  3. Zakup kompleksowej współpracy – składa się ona z planu treningowego, diety, stałego kontaktu ze szkoleniowcem, oraz określonej liczby treningów w tygodniu/miesiącu. Jest to najkorzystniejsza opcja. Masz ciągły dostęp do wskazówek doświadczonego instruktora. Umówienie się na parę treningów zapewni motywację do pracy, o którą na pewno zadba również Twój trener personalny.

To najpopularniejsze formy współpracy. Każdy ekspert posiada jednak swoją ofertę i możliwe, że u któregoś znajdziesz, coś co cię zainteresuje.

Pamiętaj, że to od ciebie zależy czy osiągniesz zamierzone efekty. Jeśli będziesz przestrzegał zaleceń trenera to wraz z upływem czasu będziesz cieszyć się z pozytywnych efektów. Trening to nie tylko fajna sylwetka, ale również świetne samopoczucie!

Jeśli ten artykuł okazał się pomocny udostępnij go swoim znajomym.


Polecamy także:

Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma – trening w pandemii


Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju