sport_camp_700x672
Czas czytania: 2 min

W ostatni weekend odbyły się targi #Zdrowiena5 oraz Sport Camp 2021. Byliśmy, widzieliśmy. Krótka relacja!

Jak wiecie, nasz portal jest patronem akcji Zdrowa Polska. W ostatni weekend mieliśmy więc okazję odwiedzić targi Sport Camp. Co się działo? Pojawili się przedstawiciele sportu i nie tylko, a konkretnie wszyscy ci, którzy interesują się promocją aktywności niosącej zdrowie.

Oprócz atrakcji takich, jak treningi przygotowane przez przedstawicieli sieci Calypso, możliwość wykonania badania wzroku w Medicover Optyk czy skanu zębów w Medicover stomatologia, na Sport Camp pojawiły się nowości branżowe takie, jak np. zwierciadło do treningu online (Fittar), platforma treningowa Exercise Library (http://exerciselibrary.net), a także suplementy diety czy catering. Goście mogli skorzystać z drenażu limfatycznego w strefie regeneracji, a także masażu, rollera, itd. Jednocześnie odbywała się konferencja trenerów personalnych z udziałem m.in. Brada Schoenfelda, Radka Słodkiewicza czy Pawła Głuchowskiego. Ostatnia dwójka zawitał także na Sport Camp, by zmierzyć się w konfrontacji prowadzonej przez Ilonę Wilk. Poza tą właśnie konfrontacją na strefie wiedzy pojawili się liczni prelegenci opowiadający o zdrowiu w najszerszym pojęciu. O sukcesie, motywacji, nieustającej walce, dążeniu do zaplanowanych i wymarzonych efektów, o tym, jak nie tylko się nie poddawać ale także jak podnieść się po porażce i kontynuować drogę do sukcesu… Takie właśnie tematy poruszaliśmy na Sport Camp.

Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć z wszystkim partnerami strefę zdrowia nie tylko w trakcie sportowego weekendu. Zdrowa Polska to akcja, do której możecie przyłączyć się już dziś. Koniecznie sprawdźcie, bo tak wielu inspiracji dawno nie było!

Polecamy także:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju