Sterydziarskie mutacje i estetyczna masakra. Tak internauci skomentowali wielki sukces Anny Woźniakowskiej.

Anna Woźniakowska Arnold Classic
Streydziarskie mutacje, estetyczna masakra, odpychająca erotycznie. Tak internauci skomentowali sukces utytułowanej zawodniczki Anny Woźniakowskiej na prestiżowych zawodach Arnold Classic.
Czas czytania: 3 min

Sterydziarskie mutacje, estetyczna masakra, odpychająca erotycznie. Tak internauci skomentowali sukces utytułowanej zawodniczki Anny Woźniakowskiej na prestiżowych zawodach Arnold Classic.

Ania podziękowała za zaangażowanie i komentarze. Powiedziała, że ma się dobrze, a jej chłopak na szczęście jeszcze może na nią patrzeć. Tak się dzieje kiedy temat trafia do ludzi nie rozumiejących tego sportu. Zobaczcie na zdjęciach co pisali ludzie.Sport sylwetkowy budzi mieszane uczucia jednak zawsze trzeba szanować ciężką pracę jaką sportowcy muszą włożyć aby przygotować tak wyśmienitą formę. Jeśli coś nam się podoba to nie oglądamy i porzucamy temat. Dziwi jednak fakt, że ludzie coraz częściej wylewają pomyje siedząc przed komputerem, przeważnie ci, którzy w swoim życiu zbyt wiele nie robią.

Należy podkreślić, że kobiety startujące w bikini fitness na co dzień wyglądają naprawdę seksownie, zachowują kobiecość i nie są nadmiernie umięśnione. Tak wyglądają w dniu zawodów po specjalnych zabiegach żywieniowych, które decydują o takim wyglądzie by mięśnie były widoczne przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej.

Gratulujemy wyniku i świetnej formy!

Polecamy także:

Porno, erotyka, czy jeszcze fitness?

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Głowa to podstawa!

Czas czytania: 3 min Kiedy trenujemy, czynnie uprawiamy sport i po prostu dbamy o swój wygląd i muskulaturę, często martwimy się o przysłowiowe spadki mięśniowe, kontuzje, czy ewentualnie serce.

Full body workout – trening dla każdego?

Czas czytania: 2 min Najbardziej znany trening w świecie siłowni – full body workout, czyli trening całego ciała. Jak uważacie, jaki procent społeczeństwa wykonuje ten właśnie trening? Ma swoich