Szostak i Słodkiewicz podjęli rękawicę EFM SHOW. Zawodnicy zmierzą się na Gali

[EFM]-ZESTAWIENIE-ZAWODNIKÓW_AkopVsSlodkiewicz
Czas czytania: 2 min

9 kwietna odbędzie się Gala federacji EFM SHOW. W formule Super Fight zmierzą się ze sobą Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz.

źródło: artykuł partnerski

Radosław Słodkiewicz – ten, który w MMA ma wiele do udowodnienia

Radosław Słodkiewicz to ikona polskiej kulturystyki. W 1992 roku w wieku szesnastu lat zadebiutował na scenie kulturystycznej. Jego największym sukcesem jest trzecie miejsce na mistrzostwach świata w Bahrajnie w 2008 roku w bodybuildingu. Słodkiewicz ma już za sobą przygodę z MMA, w 2019 roku podpisał kontrakt z federacją FFF. W debiucie przegrał z Krystianem Pudzianowskim. Teraz wraca do oktagonu jako zawodnik lepiej przygotowany i dużo bardziej świadomy.

Powraca po kontuzji, chce wygranej

Akop Szostak. W jego żyłach płynie ormiańska i rosyjska krew. Kontuzja ręki spowodowała, że nie mógł się bić prawie dwa lata. Teraz rwie się do klatki. Chętni do zatrudnienia go ustawiali się w kolejce, było w niej też FAME MMA, ale on wybrał EFM SHOW. W MMA zadebiutował w 2015 roku podpisując kontrakt z Federacją FEN. Trzy lata później podpisał kontrakt z KSW, w ramach którego rozegrał dwie walki.

EFM SHOW to nowe MMA

Dwaj fighterzy to gwiazdy formuły Super Fight Gali EFM SHOW, która będzie miała miejsce już 9 kwietnia 2021 roku. Jednego wieczoru odbędzie się aż trzynaście starć. W głównej walce wieczoru dojdzie do rywalizacji Michała Pasternaka i Macieja Różańskiego. Ponadto, najbardziej „surowe” i kontrowersyjne sportowe emocje zapewni rywalizacja Extra Fight, czyli walka w najmniejszej klatce na świecie do upadłego. EFM SHOW zestawi najbardziej wytrawnych fighterów tego gatunku. Pozostałe walki odbędą się w formule MMA.

Takiej rywalizacji w polskim MMA jeszcze nie było. Widzem Gali będzie mógł zostać każdy. To możliwe dzięki dostępowi przez platformę streamingową PPV. Widzimy się 9 kwietnia!

Więcej na stronie www.efmshow.com.

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:
DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:
PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI – KRZYSZTOF “BIG MAN” WIŚNIEWSKI
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

To jednak nie koniec. Następne nazwiska będą ogłaszane w kolejnych dniach.

Polecamy także:

FAME MMA na FIWE Music? – MEGAFORMA

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju