To już w ten weekend – Sport Camp w Poznaniu!

ZP
Czas czytania: 4 min

Akcja #ZdrowaPolska jest całoroczną ogólnopolską inicjatywą prozdrowotną, której pomysłodawcą jest Ambasador Zdrowia Patryk Jankowski. Za pomocą mediów, Internetu oraz osobistego kontaktu chcemy realnie zmienić podejście Polaków do tematu zdrowia i zachęcić do dbania o nie, zanim pojawią się choroby i niedomagania.

Pojęcie zdrowia traktujemy bardzo szeroko. Nie skupiamy się na konkretnej, wąskiej dziedzinie, ale promujemy wszystkie działania, które zawierają się w stwierdzeniu: zdrowy tryb życia. Uczymy jak zdrowo się odżywiać oraz edukujemy jak istotny w życiu człowieka jest ruch. Organizm człowieka postrzegamy holistycznie – zwracamy uwagę również na zdrowie psychiczne. Szczególny nacisk kładziemy na profilaktykę chorób wszystkich narządów ludzkiego ciała.

Główne hasło akcji brzmi: Nie potrzebujemy więcej szpitali. Potrzebujemy więcej zdrowych ludzi. Właśnie zgodnie z tym stwierdzeniem chcemy wspólnie zadbać o zdrowie wszystkich naszych rodaków. Zdrowy naród to naród pozbawiony chorób, silny, zmotywowany i w dobrej kondycji. Wraz z naszymi partnerami chcemy przekazać uczestnikom akcji, że dużo korzystniej jest zadbać o zdrowie kiedy je posiadamy niż leczyć choroby, które wyniszczają nasz organizm. To właśnie w edukację, profilaktykę i prewencję należy ukierunkować nasze działania.

Akcję #ZdrowaPolska zainicjował Patryk Jankowski – Ambasador Zdrowia, trener personalny i motywacyjny, coach, specjalista ds. żywienia, autor książek. Człowiek, który teraz pomaga i wspiera innych w dążeniu do osiągania własnych celów, sam borykał się z problemami ze zdrowiem, otyłością, depresją i nałogami. Dzięki dyscyplinie i silnej woli walki pokonał przeciwności losu i aktualnie osobiście edukuje innych co zrobić, żeby przejąć kontrolę nad swoim życiem. Praktyk, który na kanwie swoich doświadczeń stworzył kompletny program rozwoju osobistego – Projekt Sukces. Założyciel Fundacji o tej samej nazwie, która swoimi działaniami promuje wszelkie inicjatywy prozdrowotne.

Zapraszamy na stronę internetową akcji #ZdrowaPolska – https://zp.projekt-sukces.pl/ Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje na jej temat oraz możliwość dołączenia  jako Uczestnik, Partner czy Ambasador.

Dla wszystkich członków oprócz merytorycznej porcji wiedzy, materiałów edukacyjnych, książek, dostępu do prywatnej grupy w social mediach przygotowaliśmy benefity, zniżki i kody rabatowe u naszych Partnerów.

Razem z Naszymi partnerami, podejmujemy szereg inicjatyw służących budowaniu świadomości wartości zdrowia w społeczeństwie. Wspieramy działania klubów fitness jako obiektów prozdrowotnych a także innych placówek szerzących zdrowie. Już w ten weekend zapraszamy Was do uczestnictwa w Sport Camp, gdzie wspólnie z Naszym Partnerem, Fit Expo, uruchomiliśmy strefę zdrowia, w której czeka na Państwa mnóstwo atrakcji. Możecie liczyć na konsultacje z Patrykiem Jankowskim, treningi z profesjonalnymi trenerami, wywiady z przedstawicielami świata sportu, medycyny i dietetyki,  spotkania motywacyjne i szkolenia. Nasz Partner – Medicover – wiodąca międzynarodowa firma oferująca usługi medyczne i diagnostyczne zaprasza na badania i konsultacje. Medicover Optyk – w zakresie profilaktyki chorób oczu, a Medicover Stomatologia – zdrowego uśmiechu. Wraz z Calypso Fitness Półwiejska i Medicover Sport utworzyliśmy strefę treningową. Eksperci z Exercise Library (biblioteki ćwiczeń i planów treningowych) opowiedzą o treningach i motywacji. Na Scenie zaprezentują się również Nasi Ambasadorzy Zdrowia, którzy dadzą wskazówek w jaki sposób skutecznie się odżywiać i trenować. Cegiełkę dołożyła również marka Kairos, szerząca świadomość proekologiczną, wdrażająca na rynek produkty w dobrej cenie o krótkiej dacie ważności. Szeroko pojęta ochrona środowiska ma ogromny wpływ na Nasze zdrowie i życie. Partnerzy podchodzą do działań holistycznie.

PodczasSport Camp możecie liczyć dodatkowo na konferencję dla trenerów personalnych, zorganizowaną przez Polski Związek Trenerów Personalnych. Czeka na Was strefa wystawiennicza a także sportowa rozrywka dla najmłodszych. To wydarzenie na którym trzeba się pojawić.

Szczegółowy plan strefy #ZdrowaPolska na Sport Camp Poznań:

SOBOTA 28.08

Strefa wiedzy

10.30 – 11.10 Trening dla początkujących ( EXERCISE LIBRARY Elżbieta Przygrodzka)
11.15 – 12.00 Patryk Jankowski – “Proces zmian, zaczyna się od sposobu myślenia. Sposoby motywowania i nauka sztuki pozytywnego myślenia”
12.15 – 12.50 Artur Cichecki – “Dlaczego nie potrzebujesz siłowni żeby schudnąć?”
13:00 – 13.50 Norbert Wojtkowiak – trening z e-trenerem roku
14.00 – 14.30 Paweł Głochowski – Trening podczas odchudzania
14.30 – 15:00 Q&A z Pawłem Głuchowskim
15:00 – 15:50 Norbert Wojtkowiak – Trening z e-Trenerem Roku
16:00 – 16.50 Patryk Jankowski – Jak radzić sobie ze stresem, presją, i negatywnymi myślami

Strefa Aktywności: Calypso Fitness Półwiejska

Strefa Aktywności:                  

11:00 Calypso Body Workout        

11:45 konkurs                                

12:00 Pound Fitness                      

12:45 konkurs                                

13:00 Zumba                                  

13:45 konkurs                                

14:00 Super Pośladki                     

14:45 konkurs                                 

15:00 Tabata          

15:45 konkurs

NIEDZIELA 29.08

10.30 – 11.00 Patryk Jankowski – Odchudzanie u osób z nadwagą i otyłych. W jaki sposób zmienić nawyki żywieniowe i treningowe
11.00 – 11.30 Elżbieta Przygrodzka – Sposoby na utrzymanie motywacji na wysokim poziomie
11.30 – 12:00 Daisy Cieślak – Żywienie w sporcie
12:00 – 12.30 W każdym momencie możesz zmienić swoje życie – historia prawdziwa założyciela Fundacji Projekt Sukces, Inicjatora akcji Zdrowa Polska – Od bankructwa, otyłości, nałogów po sukces.
12.30 – 13:00 Elżbieta Przygrodzka Trener online. Czy to rozwiązanie dla każdego? Jak z nim ćwiczyć?
13:00 – 16:00 Treningi (Calypso, Harder?)

Strefa Aktywności

Sobota                                                        

11:00 Super Pośladki

11:45 konkurs

12:00 Calypso Body Workout

12:45 konkurs

13:00 Pound Fitness

13:45 konkurs

14:00 Zdrowy Kręgosłup

14:45 konkurs

Do zobaczenia w Poznaniu! To pierwszy przystanek na Naszej mapie aktywności.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Powiązane posty

Nowy producent EMS w Polsce

Czas czytania: 2 min W Polsce pojawił się nowy producent sprzętu EMS. Easy Motion Skin podbija Polski rynek. Na Polskim rynku mamy już kilku producentów i dystrybutorów różnego rodzaju